Honey cake is ok!

29. srpen 2011 | 20.28 |

 Vážení, medovník je v pořádku! Dali nám za ten ošklivej novej. Už jsem kus slupla a je výbornej. Měkkoučkej, prostě delikatesa 8). A plyne z toho jedna věc, zítra si nemusim lámat hlavu nad snídaní! :P. Osladím si krásně život hnedka zítra ráno. 

A teď od žrádla :-D. Naprosto miluju hudbu, kterou teď poslouchám... má za následek to, že jsem maximálně kreativní. Jo mělu to tady furt, jenže já jsem za to nesmírně ráda! A taky jsem se dneska pokoušela o abstrakci (to sem dám potom... nechci to míchat do jiný kategorie). A taky mě napadaj nápady na psaní. Už jsem dneska něco kraťoučkýho napsala, nevim ale jestli to sem mám dávat. Důvod je prostý a následující:
1. Nejsem v tom psaní tak zručná a já si nerada dělám ostudu xD.
2. Určitě je tam plno chyb, protže já a 100% pravopis prostě nějak nejde dohromady a to se snažim :(.

Dále, taťka mi konečně udělal tachometr na kole. Už se na to nemůžu dočkat jak to otestuju. Jsem zvědavá kolik jsem schopná najet za hodinu. Zítra to hned ozkoušim :). Taky vymejšlim nějakej další sport, co bych mohla provozovat. Jenže furt nevim. V zimě bych asi chtěla chodit aspoň 2x do měsíce plavat. 

Dále, zpět ke kreativitě a kreslení. Na DA jsem našla skvělou skupinu, kde mi spoustu Green day obrázků poslouží jako předloha. jsou tam fakt krásný práce. Tudíž se tady asi teď bude objevovat více obrázků s tématikou Green Day. Tipla bych to teda především na Trého a Billieho. Pokud se bude dařit, tak se najde i nějaká pěkná předloha Dirnťáka! xD

A já se zas rozloučim a ještě na závěc  bych vám sem chtěla hodit jeden super song. Dneska mi tady hraje snad už po 30 xD.

Fotka je z googlu, mám psát, že to je z goolu, když to je z goolu? xD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Honey cake is ok! anna jade 30. 08. 2011 - 18:07
RE(2x): Honey cake is ok! damn-girl 30. 08. 2011 - 18:21