Back to school...

31. srpen 2011 | 14.30 |

 Tak jsem dnes úspěšně odstartovala studium na Vyšší odborné škole cestovního ruchu. Dnes od 10 hodin dopoledne se konala má imatrikulace v Betlémské kapli. Měla jsem z toho nervy jak nikdy, protže já a seznamování s cizíma lidma, to prostě nějak nejde dohromady. Tudíž při cestě tam s emi v tramvaji udělalo neskutečně špatně, jo jsem nervák a pokud mám jít někam sama, kde nikoho neznám, tak jsem maximální nervák jako dneska. 
Tam jsem chvilku popostávala okolo ostatních co tam přišli už s rodičema a snažila se uklidnit což se mi ba i dokonce tak nějak povedlo. Poté nás zavolala zástupkyně a šlo se trénovat na nástup. Zmatek jak nikdy! Ale ten zmatek se mi docela vyplatil, protože vedle mě stála holčina, která byla asi tak stejnej zmatkář jako já, takže jsem se tím pádem dali do řeči a neustále řešily, jestli nazakopnem až se půjdem slavnostně zapsat. Pak jsme se bavili už společně až do samého konce a doufáme, že na skončíme na seznamováku ve stejný chatce, protže už se spolu dokážem tak nějak bavit :-D. Takže z toho mám dobrý pocit, nějak jsem tomu nevěřila vzhledem k mé osobě, že se hned první den začnu s někým bavit. 
Dále tam jsou slečny, který vypadaj opravdu namyšleně. na ty se fakt těšim. Ovšem, zajímalo by mě jak vypadaj bez make-upu! xD 

Tento pátek odjíždím ráno do sobotního odpoledne na seznamovák. Vůbec se mi tam nechtělo a dumala jsem jak se mám vykroutit, ale teď už z toho nemám takovou hrůzu, když už tam někoho znám. I tak mi ale můžete držet palce ;D. Jak to probíhalo vám poté nějak v krátkosti sepíšu :). 

Co dál? Mamka mi dneska koupila naprosto perfektní boty na zimu s kožíškem 8). Fotku vám ukážu. Jsou naprosto dokonalý a hrozně se mi líběj. Konečně mám nějaký zimní boty, který nejsou na podpatku. Tudíž - THREE CHEERS! xD
Po koupi botách jsem mamku zavedla na oběd, do jedne restaurace v centru kam chodíme občas s Maude na oběd.Ovšem, se tam asi už v životě nebudu po dnešku ukázat :/. Maj tam obědové menu za 99,- tudíž pití + polívka + hlavní jídlo. Já si dala žampiónový krém jako polívku a abych snědla i hlavní jídlo, tak jsem nějakou tu polívku nechala.. .tudíž to odnesl. Jako hlavní jídlo jsme měly s mamkou brymbory s hovězíma kouskama s fazolema a omáčkou. Když mi to přinesli, tak při pohledu na maso se mi totálně zvedl žaludek. V těch kusech hovězího byly takový ty obrovský žíly a tlustý pruhy takovýho toho rosulu mezi masem. Prostě to nešlo. Do masa jsem ani nedloubla a ikdyž jsem to hnusný maso odsypala do pytlíčku na doma psovi, prostě už jsem nemohla jíst dál ani ty samotný fazolky. Mamce takový maso nevadí, ta je na to zvyklá. Tudíž za mě mamka dojídala mojí porci. Ostuda... roznimrala jsem všechno co jsem mohla, jenže s timhle jsem prostě nepočítala :(. 

A už jsme skoro na konci článku. Jste rádi? xD Včera jsme s kámoškou vymysleli pro mě senzační nápad xD. Když My Chem. vydali CD Danger Days, tak si vytvořili vlastní alter-ega a nazvali se Killjoys a vymysleli si vlastní přezdívky. teď hodně fanoušků si taky vytváří Killjoys obleky a přezdívky a sami se nazívají dalšími KillJoys z MCR klanu. Ten nápad s emi hrozně líbí, takže si chceme taktéž vytvořit své Killjoys přezdívky a obleky a potom se tak nafotit. Už mám obě zhruba víme jak budou vypdat naše obleky na foteky. Tak tedy, Léňa je Killjoy jménem Untawable Bullet a já jsem Killjoy se jménem Illegal Nightmare :P. 

Foto z DA od moh-salami

A zde fotka mých nových zimních bot :P 

Shoes

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře