Away.. again

1. září 2011 | 22.39 |

Tak tady zase jeden den nebudu a to zítra. Čeká mě do soboty seznamovák, drže mi palce. Doufám, že budu na stejný chatce jako Veronika, jestli ne, JEDU DOMU! xD No, opět z toho začínám mít hrůzu. To bych jinak nebyla já. Největší strach mám z těch fiflen, ano.. strach. Nemám totiž ráda, když mě někdo nemá rád a tyhle typy slečen mě většinou nemůžou vystátá a já si na týhle škole nechci utvořit nějak moc nepřátel :/. Držte mi teda palce a já vám tady, jak se vrátím.. o tom řeknu víc ;). 

V pondělí už nastupuju normálně do školy. Prý na osmou ráno už. Chjo. nevíte jestly jsou na vyšších odborných školách jarní prázdniny a tak? xD Si ne... To snad nějak vydržim xD.

Dneska mě totálně naštvala státní správa. Šla jsem si koupit čtvrtletní studentskej kupon na opencard. Ta velice milá paní schovaná za sklem pravila, že mi to nedá, jelikož nemám potvrzení o studiu. J vím, na stránkách je to psaný, že studentský prodávaj jen na potvrzení o studiu, ale sakra. Já sebou měla index nový školy s razítkem a mým podpisem a jako ověření svého podpisu jsem s sebou měla občanku. Vůbec jí to nedokázalo! Přitom by se tak dalo dojít ke stejnému výsledku potvrzení o studiu jako s tamtim zvláštnim papírem. A co víc, prej škola je otevřená už 14 dnů. Mlžu ale snad já za to, že nám řekli, že nám to daj až zítra? No nemůžu! A na věty o potřebě toho nereagovala, vrazila mi opencard zpátky do ruky a poslala mě pryč. Se mám prej vrátit až budu mít to správný. Takže ještě v pondělí do školy budu muset jen na SMS jízdenku, jak skvělé :/. 
Navíc, žádnej revizor mě nikdy nekontroloval jestli na to mám potvrzení o studiu. Chci pracovat ve státní správě a všem srát taky na hlavu! 

To bude asi vše, vyvztekala jsme se tady a teď půjdu spát. V 7:21 mi jede ten vlak na seznamovák. Ještě jednou - DRŽTE MI PALCE A MYSLETE NA MĚ, PPPRRROOOSSSÍÍÍMMM! :)

BTW: Já mám z toho seznamováku strach :/...

Foto z DA od maladjust

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře