School, school, school

4. září 2011 | 20.35 |

 Tak zítra jdu naférovku do školy. Od 8 do 7, to nám ten školní rok pěkně začíná! No co se dá dělat, prostě to budu muset vydržet. Anwi mě tou školou docela vystrašila :-D. Opět jsem vlezla tam, kde jsem to očekávala dobrý. To se ale nakonec uvidí, no... moc šancí tomu nedávám xD. Jo jsem uňouraná já vim, ale když tam kruci platíme školný, tak čekám, že tam bude maximální infomovatelnost, kvalitní učitelé a tak dále. To se ale asi nekoná. 
Zítra na ráno jsem domluvená s Petrou, že se sejdem na zastávce a pujdem tam bloudit společně. To bude sranda! xD. Než se tam zorientuju bude konec zimního semestru xD. Domu přijedu až v osum a vsadim se, že strhaná jak kůň :-D. 

Dnes jsem teda odpočívala a psychicky se připravovala na zítřek. Sestra se mi z nemocnice ještě nejspíš nevrátila = nemám žádný nový zprávy. Ať se co nejdřív vrátí zpátky, je mi smutno :/. 
Dále je skvělý jak se dokáže člověk běhěm několika dnů změnit (teď mluvím o někom jiném ;)) a začne vám totálně pít krev i v případě, že si ho totálně nevšímáte. No co se dá dělat, lidi jiný nebudou a díky bohu, že to je jen člověk přes internet. 

Nevím, achjo... co bych dál mohla povídat a než tady říkat pitomosti, tak se raději už rozloučím. Mějte se pěkně, hodně úspěchů ve škole a držte mi palce ať to tam přežiju xD. 

Foto z DA od DoltForTheLulz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: School, school, school mixx 04. 09. 2011 - 22:22
RE(2x): School, school, school damn-girl 04. 09. 2011 - 22:24