Last days news

12. září 2011 | 18.20 |

 Opět přicházím s nějakýma menšíma novinkama o mně. Nic se kolem mě v poslední době neděje, a tak toho moc nebude. Na rozsah vyučujících hodin jsem si už celkově zvykla, tak to pro mě nějsou takový šoky trávit tam tolik času :-D. 
Dneska jsem doma celkem brzo a to jen proto, protže jsme se vykašlala na suplovanou hodinu AJ s ředitelem a taktéž na informatiku, u který mám pocit, že mi to zatím nic novýho nepřinese :-D. 
Zítra mám opět až od půl 10 do 17:00 h a po škole jdeme se spolužačkou ven. Tedy - nakoupit ještě pár věcí od Luxoru :-D. 

V sobotu jsem rozchodila tiskárnu. Teda zatím jen provizorním stylem, aby to běhalo bezdrátově, tak to bude muset přijít strýc, ale zatím mi to připojování a odpojování k tiskárně pomocí USB stačí. Lepší něco takovýho než nic :). Co se týče mého ježdění na kole, tak to upadlo po nástupu do školy, prostě na něj není čas a nebo nezbývá síla. Včéra jsem na něm ale s mamkou byla, a tak mám radost. Docela mi to kolo chybí, škoda, že na něj ten čas není :/. 
Jestli mi ale něco zbylo, tak čas na kreslení. Když nekreslím doma, tak kreslím nějaký pitominy při vyučování a to jako trénování stačí :-D :-). 

Teď k hudbě. Včéra jsem našla fotky Gerarda s "podivnejma" jizvama na zápěstí. Dneska se mi to potvrdilo. Ten "chlapec" se dříve opravdu řezal a bude to znít divně, ale mě je ho sakra líto :(. Pryč od Gerarda a dále k 30 Second To Mars - ti mi tady v poslední době hrajou skoro pořád. Ano, opravdu jsem si oblíbila i Secondy, jsou skvělý :). Taktéž jsme se asi po dvou letech navrátila k Fall Out Boy, taky tu v poslední době v tom případě hrajou často. Jejich Alpha Dog je rostě boží song, já si nemůžu pomoct xD. 

Koťáka už koukají 3 ze 4 a brzo vám opět ukážu nejnovější fotky. jestli teda chcete. Chcete? :)

To je moje tzv. studijní nástěnka. Mám jínovou a dávám si na ní věci související se školou. Ano, jsem staromódní a věci na nástěnce a v diáři se mi zamlouvaj víc než v telefonu poznamenaný. Jak můžete vidět, jsou tam i moje neoblíbenější kapely v poslední době. Ty jsme tam dala proto, aby ta nástěnka nebyla až tak nudná a měla jsem chuť na ní kouknout XD

A to je pro dnešní den vše :).

Foto z DA od FilmThis

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Last days news mixx 12. 09. 2011 - 22:53
RE(2x): Last days news damn-girl 12. 09. 2011 - 23:06