30 STM and boring

13. únor 2011 | 13.20 |

Děsně se nudim a to brutálně :D. Jsem doma sama a já sakra vážně nemám náladu zrovna teď bejt sama. Dřív jsem samotu milovala a teď? Spíš jsem raději obklopená lidma. Co to je? Změna osbnosti? Změna zájmů? Dospívám? Stárnu? Jsem moudřejší? Já sakra nevim :/. Před chvílí jsem si dodělala nehty, včera jsem si totiž koupila další zdobící lak (s tenkým štětečkem) a musela jsem ho hned dneska vyzkoušet, to bych jinak nebyla já :D. Mimochodem poznámky k dané věci jak jsou lepší psané? Normálně v závorce a nebo takle melnší a výš? No hurá, už jsou doma. Už jsme se bála, že z té samoty zešílím.

A sakra já vážně nevim co se to se mnou děje. Potřebovala bych to vyřešit, protože tady je jeden člověk. Chvíli to mám ke vztahu k němu v pohodě uběhne třeba 10 minut a já ho svým způsobem nenávidím. A v tu chvíli v tu špatnou jakmile si vzpomenu na cokoliv s ním společného udělá se mi prostě zle, zle od žaludku. Asi jsem vážně ujetá... nějakou dobu to trvá a potom to je zas v normálu. Ty jo... jsem vůbec normální? Neměla bych vyhledat lékařskou pomoc? Psychologickou myslim... Hlavně bych to potřebovala vyřešit. Buď se to srovná a nebo prostě s tím člověkem ukončím veškerý styky, kontakty všechno, protože nehodlám, aby se mi furt měnila nálada, protože už to je vážně k zbláznění.

Se hrozně moc těšim na ten Prague City Festival budou tam fakt senzační kapely, na které se těším nejvíc? No samozřejmě, že na Blink 182, v poslední dobou moji milovaní 30 Second To Mars (které tady mimochodem zrovna teď sjíždím a zrovna jsem si pustila From Yesterday), dále Gogol Bordello a Super Lesbins - ty mám taky hrozně ráda 8). Navíc už jsme domluvení několik lidí co nás tam pujde, že dámě sraz. Což bude super :D. Maude, Grep, Doggís já... no prostě to bude bezva :D. Mimochodem, určitě musím být za každou cenu u pódia :D. Pokud vás zajímá ten festival mrkněte se TADYHLE.

A teď ke včerejšku :D. Co se týče večera tím bych se vážně neměla chlubit a navíc jsem se nestyděla před rodičema tolik jako včera :/. Ráno jsme s mamkou vyrazili na pražské výstaviště, byl tam totiž festival cestovního ruchu. Což pro mě byla boží příležidost nazbírat tuny katalogů s exotickýma zájezdama. Což jsem si udělala :D. A mamka má samé katalogy se Španělskem a Itálií :D. Před vchodem byla vážně strašná řada a na koupi lístku jsme čekali v řadě snad půl hodiny a možná vlastně i víc. Čekání mi spestřovaly indiánské tance. Bly tam totiž chlapík převlečený za indiána, k tomu hrály ty indiánské písně a on na to tančil. Vážně super :) fakt mě tenhle druh tance zaujal :). Po tomto festivalu jsme zamířili k babičce a už mám HOTOVÝÝÝ šatyyyyy.

Budu jak princezna to přísahám :D. Káče co se v ten večer promění v labuť xD. Po příjezdu domů jsem chvíli byla u počítače a potom se vydala do obchodního centra. měla jsem totiž šílenou chuť na colu a taky jsem si potřebovala koupit lak na vlasy a tužidlo k tomu :D. A jelikož, když už jsem v ráji obchodů proč se enkouknou do CA a od Gate :D. Nic jsem ani v jednom nenašla akorát pásek obyčejný jsem si koupila, jelikož se m ten starý rozbil. Dále jsem koupila Verče k svátku bomboniéru a sobě naušnice v azurové barvě :). Po nákupech jsem dojela domu a s našima vyrazila do kavárny.. vlastně už to je proměněné na lepší hospodu jelikož to jako kavárna nevynášelo, ale co koktejly tam míchaj furt, úžasnou horkou hustou čokoládu tam taky mají a i to latté.

No a teď k té hospodě. S maminou jsme začli květoucím čajem, byl vážně vynikajicí 8). Další na řadě byl již zmiňovaná hustá horká čokoláda. Ta měla nahoře našlehané mlíko. Zatím nejlepší čokolády co jsem kdy měl, ale uvidíme někdy jak to umí ve Starbucksu. No co dál? Když jsem viděla, že tam mají cuba libre, tak bylo rozhodnuto. Chtěla jsem to ochutnat už hrozně dlouho a rozhodně mě to nezklamalo. Dále na řadě byl další alkoholický nápoj v podobě tequila sunrise (jeden z mých nejoblíbenějších .). Pak se naskytla věc, kterou jsme vážně před tátou neměla zmiňovat. Co to bylo? Byla to věta o tom, že bych ráda ochutnala morgena (řekněme luxusní rum :D) a to jsme teda dělat neměla, protože můj milý tatínek ho okamžitě objednal pro celý náš stůl. Byl dobrej, nebyl hnusnej jako všechny ostatní rumy co jsem kdy pila, to śe musí nechat. Posledním mým pitím byl džus, borůvková toma. Pokud to někde v restauraci uvidíte a máte rádi borůvky = určitě si to kupte. Chutnalo to totiž vážně úžasně. V té době jsem svůj alkoholický stav ještě nijak nepociťovala ale v okamžiku co jsme se zvedli a šli domů a já udělala pár prvních kroků se mi z toho všeho uděllo nádherně blbě. A co víc, vlastní rodiče se mi smáli jak se pomalu šourám a nadávám jak mi je blbě. Jenže ono to bylo vážně děsivý. Při každém nadechnutí a co dalším kroku jsem měla čim dál větší pocit, že se snad na místě pozvracim :/. Došla jsem domu bez újmy a zvracení a dalších 20 minut, rozvalená na posteli jsem svůj stav rozdejchávala. Rozdejchat se to povedlo což bylo super, ale nějakou větší sílu abych nějaký delší čas strávila na netu už nebyl = umyla jsem se, vypla počítač a šla spát. A ač se mi rodiče smáli... já se před nima vážně cejtila blbě :/.

To bylo všechno ke včerejšku a teď k dnešnímu dni. Odpoledne vyrážím s Maude. Jseme na pohár do cukrány 8). Moc se těšim, pohár jsme jak dlouho neměla a mám na něj hroznou chuť. A ten článek je sám o sobě hrozně dlouhej, takže já končím a jdu něco dělat. Tudíž - UŽÍVEJTE SI POSLEDNÍ HODINY NEDĚLNÍHO DNE A PAK ZASE ŠKOLA xD...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře