How are you?

17. září 2011 | 20.20 |

 Jak se máte lidi? Já vcelku dobře :). Dneska jsem byla celý den v centru Prahy s kámoškou, takže si nemám opravdu na co stěžovat :-D. Taky se mi konečně ozvala mamka od sestriřky jak na tom je, takže jsem taktéž ráda, že vím novinky :). 
Ve škole to vcelku jde, dá se říci, že jsme si opravdu zvykla. Už se dosti kámoším s jednou spolužačko i jsme byly venku už = super :), Pokud tam všechno stojí za prd, tak aspoň ty lidi tam jsou opravdu fajn a já jsem šťastná, že mám dalšá kamarádku... no a kdo by z takových věcí nebyl šťastný :-D. Leda blázen :). 

I jsme tento týden opět nakupovala a to oční stíny. Potřebovala jsem nějaký stíny, který by se mi hodily k tem zrzavejm pruhům na hlavě a nakonec jsem si koupila celou paletku stínů od Essence. Jsou vážně super 8). 

Zítra přijde strejda a konečně mi na ntb nastaví wifi net a wifi tiskárnu. Konečně mi ntb bude po půl roce 100% fungovat a nebudu to tady muset neustále přepojovat :-D :-D. 

A co vy? Jak jste se měli za těch posledních pár dní? A jak si užíváte víkend? :). Mimochodem, ta animace je skvělá 8)...

To jsou ty stíny :)

Animace z DA od xiaofeihui

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře