Oh god! :-D

20. září 2011 | 19.11 |

Dneska jsem se zděsila zase nad jedním nail artem :-D. Z nudy jsem se byla kouknout na krasna.cz (ten web určitě to všichni znáte :-D) a opět jsem se tam zděsila nad nehtama :-D. Myslím tím TOHLE. Já opravdu nechápu, kde nechali ty lidi soudnost, dát na net takovou hrlzu. Možná jsem divná, ale mě přijde divný něco ukazovat na netu/na veřejnosti, když to neumím či se mi to nepovedlo.
Jak jste na tom vy? Chápete to? Nechápete? Já rozhodně ne... asi bych se za sebe musela stydět :-D. 

Jelikož jsem onemocněla totálně a v neděli večer už mi pak bylo opravdu zle, tak jsem zůstala v pondělí doma ležet. Ovšem, v pondělí jsem měla teplotu taktéž = do školy jsem nešla ani dneska. Zítra už musím, to bych moc dlouho chyběla na španělštině a to by mě asi zaškrtila :-D. Zítra máme poslední dvě hodiny tu děsivou ekonomiku, kde počítáme nějaký za*raný příklady s rovnicema na nabídku a poptávku!
Já myslela, že jsem na cestovních ruchu a né na ekonomce xD. Dneska jsem si ale na následující dvě hodiny ekonomie vytiskla materiály, tak mě snad už nic nepřekvapí, ale kdo ví že xD. 

Pokud chcete vidět můj nový počin ohledne Green Day. Tedy ten můj nový blog, tak se můžete kouknout ZDE. A to už je zase vše, co jsem vám chtěla. Mějte se fajně ;).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Oh god! :-D furie®blbne.cz 20. 09. 2011 - 20:07
RE(2x): Oh god! :-D damn-girl 20. 09. 2011 - 20:39
RE: Oh god! :-D editt 20. 09. 2011 - 21:01
RE(2x): Oh god! :-D damn-girl 24. 09. 2011 - 13:46