School, school and again school

25. září 2011 | 12.00 |

 Jako již tradičně, začnu školou :-D. Tenhle víkend totiž moc odpočinkový nebyl. Ve čtvrtek odpoledne (můj poslední školní den, v pátek tam nechodím) jsem totiž zjistila, že na pondělí (tedy zítra) mám mít svou prezentaci od třeboňsku v angličtině! Tudíž, včera jsem na tom celé odpoledne pracovala = dneska se to budu muset naučit... což bude nejhorší. Fakt nevím, jak to zítra zvládnu. Já a bez papíru mluvit před třídou v angličtině. V češtině by to bylo v pohodě... to už jsem totiž zvyklá, ale tohle bude horor :-D. 
Jinak to v tý škole jde... už jsem si zvykla. Na výpočetku nejspíš chodit nebudu, protže minulou hodinu je prý učil jak se tvoří, přesouvaj, mazaj a pojmenovávaj složky + jak se dává záhlaví a zápatí na stránku do wordu. Opravdu jsme tomu nevěřila, když mi to říkali. Tohle vážně neni možný xDDD.... to už každej normální člověk co s počítačem pracuje určitě umí. Nebo ne? xD Tudíž si u nás na informatice připomenete kroužek výpočetky někdy v 5 třídě xDDDD. Možná bych místo sebe na tu výpočetku mohla poslat taťku, pro toho by to byli novinky a já bych pak s ním taky měla ulehčenou práci xD. 

No a abych nestrávila včerejšek jen školou, tak jsem včéra pekla. Našla jsem nový recept, je to takový bábovkový (hrozně vláčný výborný) těsto a přidaj se do toho nastrouhaný jablka. Má se to dělat do bábovkový formy, ale my to s mamkou vylepšili. Těsto jsme dali do normálního pekáče, upekli a poté jsme vychladlé těsto polily čokoládovou polevou a je to dobrota. Kdybyste chtěl někdo recept, tak se hlašte... je to opravdu vynikajicí a jednoduchý 8). 

A taky mám nové oblečení 8). Mamka mi ho zaplatila, protže jsem neměla peníze, ale nemusíte se bát... já jí ho pak zaplatím :). To oblečení mi udělalo radost... hlavně teda ta sukně, protže nějakou sukni jsem si pořizovat chtěla a tak pěknou jsme tedy opravdu nečekala 8). A to modrý tílko s myšičkou Minnie je taky dokonalý! 

Dneska jsem měla jít na rodinnou oslavu - bratránek slaví své 12 narozeniny, ale já tam nakonec nejdu. Byla jsem totiž omluvena kvuli tý prezentaci. Akorát tam dojedu popřát, vemu auto, odvezu ho domu a pujdu se učit :-D. Jak krásná vyhlídka na tak pěkný odpoledne, když oni si budou sedět u grilu. Pfffff :-D. 

Tak já pujdu vymejšlet jak to udělám s tou němčinou. Zítra mi držte palce ;D.

Foto z DA od Chibi-Twich

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: School, school and again school mixx 25. 09. 2011 - 12:54
RE(2x): School, school and again school damn-girl 25. 09. 2011 - 13:35
RE(3x): School, school and again school mixx 26. 09. 2011 - 23:46
RE(4x): School, school and again school damn-girl 27. 09. 2011 - 17:23
RE: School, school and again school iwettexd 27. 09. 2011 - 17:55