I don't know which title :-D

28. září 2011 | 21.41 |

 Jak jste se měli v ten den volna? Užili jste si ho? Nebo jste ho jen strávili nad učenim? Já tak 50:50 :-D. Dopoledne a chvilku po o jsem se učila nepravidělný slovíčka do němčiny - opravdu záživný :-D. Pak jsem si uklízela pokoj, myla si hlavu, byla s papírem u kontejneru (to mám záživný činnosti co?) a dále se starala o pohodlí kočky :-D. Ale jsem ráda, že ten den volna byl, jelikož jsme si odpočinula :).

Dále k angličtině. Tu prezentaci jsem docela zvládla. Nebylo to nejlepší ani dobrý, ale mohlo to bejt taky nejhorší a to právě nebylo. Tudíž jsem vcelku spokojená a ono čím víc prezentací v aj, tím to bude lepší :). A pokud jste mi drželi palce, tak vám děkuji ;). 

Zítra máme psát v němčině z těch nepravidelných, takže mi opět držte palce, protže němčina opravdu neni moje silná stránka :/. Navíc s etam zítra unudím k smrti, jelikož spolužačky, se kterýma s ebavím nejvíc a sedím vedle nich na přednášky tam nebudou. Bude to tedy tím pádem opravdu záživný. 

A chci s evám omluvit, že v poslední době tady jsou věci jen o škole, ale já v poslední době nic jinčího nedělám a nic s ekolem mě neděje. Tak tedy pardon.. nechtěla jsem vás unudit k smrti :(...

Foto z DA od Windcharmer

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I don't know which title :-D pajenka®svetu.cz 30. 09. 2011 - 11:30
RE(2x): I don't know which title :-D damn-girl 30. 09. 2011 - 13:43