F*cking day EVER!

30. září 2011 | 22.17 |

 Ráno a dopoledne to vypadalo dneska na takovej krásnej pohodovej den a k večeru se to proměnilo na peklo na zemi pro mojí osobu :/. Takle zničená jsem z něčeho nebyla už hodně dlouho, možná to je teprve poprvý v životě. Co se stalo?
Odpoledne cca od 15:30 do 17:30 jsme byla s kámoškou venku se projít. Jak jsme se vrátila domu, tak prvních 15 minut bylo fajn. Začalo to tím, že na mě táta z dolejšího patra volal, jestli pes jedl. Odpověděla jsem fakt slušně, že nevím, protože jsem byla od půl 4 až doteď venku. Šla jsem do pokoje zpět.... Poté se u mě v pokoji rozlítly dveře s rozpěsněnou mámou. Začala na mě řvát, že jsem nedala psovi a ty zvířata jsou moje jestli si to neuvědomuju. Šla jsem tedy dolu nakrmit psa. Tam na mě začal řvát ještě táta, že už si ho nakrmil sám, celý týden ho krmí on a já jsem naprosto k ničemu a jediný co umím je, že jim stěžuju život. Ano, doopravdy mi to bylo řečeno. 
Opravdu to nechápu, ano toho psa celý týden krmil on. Já se vracela totiž ze školy nejdříve kolem 16:15 = tudíž po mém příchodu domu už byl pes dávno nakrmenej... ano dneska jsem mu nedala a možná to je moje blbost, že jsem to hned po příchodu nezjišťovala jestli jedl.
Jenže... můžu za to, že mám prostě školu dlouho a když přijdu domu pes už je nakrmenej? Nemůžu... řekla bych...

Vzhledem k tomu, že jsme jejich dcera bych čekala i tak trošku milejší jednání. Ono to totiž opravdu moc nepřidává, když na vás řvou, jak jste zbytečnýa jediný co umítě, tak přidělávat starosti. Jo, je mi z toho naprosto zle. Fakt jsem takovej řev plnej výčitek nezažila. Takže teďka nekomunikuju a nemám na to ani chuť... ani náladu. Asi jsem dneska večer dobrovolně místo normálního jídla na sušenkách co mám v pokoji...

Achjo :(. Někdy bych tady opravdu raději nebyla :-X...
BTW: Od té chvíle tady se mnou taky nikdo nekomunikoval...

Foto z DA od mad-roller

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: F*cking day EVER! mixx 01. 10. 2011 - 12:51
RE(2x): F*cking day EVER! damn-girl 01. 10. 2011 - 14:49
RE: F*cking day EVER! iwettexd 01. 10. 2011 - 13:12
RE(2x): F*cking day EVER! mixx 01. 10. 2011 - 16:10