TOP 5

8. říjen 2011 | 18.17 |
› 

 Po nějaké té době opět přichzím se svou Top 5. Snad vám to udělá aspoň trošku radost a někomu možná i dodá nějakou inspiraci co poslouchat, i když teď zrovna neví. Opět se zaměřím, na to co si v poslední době pouštim nejvíc. Tudíž vzhůru, jde se na to! :-D.

Linkin Park - Shadows of the Day 

Nebojte tuhle kapelu znám od dětství a tenhle konkrétní song znám taky dlouho. Nepřišla jsem na to právě teď :-D. Ještě bych se ráda vyjádřila k Linkinům - tuhle kapelu jsem měla ráda vždycky. Mezi moje oblíbený CDečka od nich patří určitě Meteora, Minutes To Midnight a teď i to nové tedy A Thousand Suns. Mají v sobě takovou odlišnost a to se mi na nich hrozně líbí a tenhle song patří právě teď k mým nejoblíbenějším z jejich repertoáru a ten klip je taky nápaditej. Mimochodem... zmiňovala jsem se o tom, že na hudební klipy mě hrozně baví koukat? 8)


 30 Second To Mars - Attack

Secondy taky řadim k dokonalosti. Jared má prostě podle mě fajn hlas, kterej se strašně příjemně poslouchá. Opět - song, který mi v poslední době tady hraje dost často asi proto, protže se mi hrozně líbí ta hudba samotná :).


Billy Talent - Standing in the Rain

WHOAAAH! A jsem u Talentů! :-D Zbožňuju Benův hlas a do tohodle songu jsem se zamilovala teprve tenhle týden, takže ho ještě nemám ohranej = hraje tu furt. Vlastně dneska mi tu hrajou dá se říct jen BT.  Nedávno jsem se na musicserveru dočetla, že Ben má totálně průměrnej a nevýraznej hlas... za to bych se hádala! :-D To je hlas, který jen tak neuslyšíte... je něčím jiný, rozdílný od ostatních hlasů :-D. 


U2 - With Or Without You

Na světě snad podle mě neexistuje člověk, který za svůj život neslyšel aspoň jednou za život neslyšel o skupině U2. Je to klasika mezi klasikama a já je mám ráda už  několik let. Bona se si hrozně vážim jako osoby, je podle mě boží :). Dlouho mi tady nehráli a asi před týdnem jsme si na ně vzpoměla, tedy i na tenhle song a nyní je dost často v mem playlistu :P.
 


Sunrise Avenue - Hollywood Hills

Tahle písnička tady bráchovi vyhrává už neskutečně dlouhou dobu a mě až teď napadlo se do toho víc zaposlouchat, abych úplně vnímala ten zpěv a tóny. Výsledkem je, že mi tady hraje furt, ale co se dá dělat, protže první tóny na začátku písničky a refrén jsou prostě DOKONALÝ!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 jecko 08. 10. 2011 - 18:57