I'm cute! :-D

10. říjen 2011 | 18.35 |

Dneska hned ráno mi udělal radost spolužák, z něčeho jsem si dělala zrovna legraci a on mi na to řekl, že jsem roztomilá :-D. Ono to zní jako ptákovina, ale mně to prostě od chlapce radost udělá taková věc :-D. Dále se omlouvám, že jsem dlouho nic nenapadala, ale opět opakuji - nic se kolem mě neděje a já sem nechci psát články každý den o tom, jak bylo ve škole :-D. 
Rozhodně za zmínku ale patří dnešek. Hned ráno, jsme mměli španělštinu a měli jsme supla. Jenže ten supl vypadal jako syn té učitelky, kterou máme normálně + vypadal maximálně na 15 let xD + jmenoval se Elvis. Což mě hrozně moc rozesmálo, protže jsem si představila Presleyho xDDD, aby toho nebylo málo - česky uměl ještě míň než naše normální učitelka = já ze sebe dělala veřejně kreténa, protže pokaždý, když mi položil otázku, tak jsem mu nerozuměla a tím pádem mu nemohla odpovědět. Stěžovala jsem si u spolusedící, že jdu pryč, protože tam ze sebe nehodlám dělat veřekně d*bila což jí hrozně rozesmálo, ale mě ne xD. 
 

Víkend jsem prožila v klidu. Ve čtvrtek odpoledne mamka s taťkou odjeli na chatu a vrátili se včera. Byla jsem tedy doma jen s bráchou a ten byl navíc celou sobotu pryč, takže paráda. Opět jsem to vzala relaxačně a včera se divila, že nedělám  celej den nic jinýho než věci do školy. Přísahám, tenhle týden začnu dělat veci do školy hnedka v pátek. Opravdu přísahám, slibuju :-D.
Tenhle týden bude snad v klidu. Když né celej, tak aspoň středa, protože to mám jen do 13:45 - díky tomu, že nám odpadá dvouhodinovka ekonomiky což mě teda opravdu nemrzí, jelikož tam v těch grafech pěkně plavu :/. 

A dále ke kočičkám. Stali se z nich pěkný hadi! Nepsolouchaj! Zloběj a neustále mi okusujou školní tašku a slovníky! Prostě mi devastujou pokoj a mě už to to pije krev. To se nedá, aby vás to neštvalo, když v tom jste celej den a nemáte na nic klid :/. 

Taky jsem včera hnula se svým Green day blogem. Včera jsem tam dodělala kompletní videografii, opravdu si s tím dávám záležet. Chci totiž, ať to nějak vypadá, když už to stěhuju. Snad se mi to zatím i vede. A jak jsem včera dělala kompletní videografii, tak mi tady tím pádem Green Day hráli. A co je překvapující, mně nevadili. Měla jsem totiž teďka nedávno po 5 letech poslouchání nějakou krizi a nemohla je ani slyšet a prostě mi lezli na nervy a včera mi tady hráli a mně to ani nevadilo, vlastně to byl příjemnej poslech a dneska jsem si je zapla ve svém ipodu i v autobusu, protže jsem na jejich songy prostě měla chuť. Žeby mě to období přešlo? Cheche, takže to vypadá, že místo jedný kapely, co pro mě znamená všechno (=tedy ještě před rokem Green Day) mám teďka takový kapely hned čtyry a to My Chemical Romance, Billy Talent, 30 Second To Mars a Green Day :-D. To je dobrý score... a vůbec... kde se píše, že musím bezmezně milovat jen jednu kapelu? No? Nikde! Tak vidíte! XD

A teď s ezas loučím! :-D Snad jsem vás moc neotravovala :/

Foto z DA od Mowlit

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I'm cute! :-D iwettexd 11. 10. 2011 - 20:05
RE(2x): I'm cute! :-D damn-girl 11. 10. 2011 - 20:36