Uhm... I

11. říjen 2011 | 20.32 |

Včéra v noci a dneska odpoledne... a vlastně i dneska ráno... to bylo něco. Musím vám to říct, začnu u včerejší noci. To bylo asi tak kolem půl 12 v noci a já pustila kočku z balkonu domů, tedy k sobě do pokoje. Zaběhla mi za záda, a tak jsem na níviděla, ale ústavičně mňoukala. Noco, otočila jsem se a v tu chvíli jsem se zděsila! Protže jsem zjistila, že mňouká na mrtvou myš, která mi leží na koberci jak jí přinesla z venku a vyplivla na zem u mě v pokoji. Nebohou mrtvou myš jsem tedy naložila na lopatku a dala jí na balkon s tím, že jí druhý den vyhodím. Mezi náma, jak jsem tu myš nakládala, byla ještě měkká = nebyla mrtvá moc dlouho a určitě jí chytla a zabila právě Anni.

Pokud si myslíte, že tímto story o myši skončila, tak jste úplně mimo xD. Ráno jsem se vzbudila v 7, mimochodem mohla jsem spát až do 7:30 jako každý úterý a čtvrtek, ale vzbudila mě právě Anni mňoukající na balkoně. Šla jsem jí otevřít abych jí pustila dovnitř. Už už jsme otvírala, ale sekla jsem se. Ona totiž v hubě měla tu myš a u toho mňoukala ať jí s tim pustím domu.  ANI NÁHODOU! Zatímco jsem se tedy oblíkala, jsem jí přes balkonový dveře vysvětlovala, že domu pujde jen v případě, že to nebohý mrtvý zvíře vyplivne.
Potom jsem se přemístila do přízemí - namazat si svačinu do školy a tak. Dole mě napadlo jak vzít domu kočku a to bez myši :-D, Mezitím totiž už dávno mňoukala pro velkou úspěšnost u vchodových dveří. Došla jsem ke dveřím, odemkla... pootevřela na malou škvírečku, chňapla kočku do ruky s kočkou v ruce, která měla v hubě myš jsem doběhla k vrátkům, kde máme popelnici. Popelnici jsem otevřela, zaklepala s nebohou Anni nad popelnicí a myš jí vypadla tam. Netušila jsem, že se s ní budu muset prát, protže bude chtít zpátky dostat tu myš, ale povedlo se. Popenici jsem zavřela a Anni zahnala ke koťatům :-D.

Odpoledne, od půl 4 do 5 jsme měli ve škole jako každý uterý dějiny umění. Seděla jsem se spolužačkou v první řadě. Ty lavice jsou jako posluchárna, takže v řadách tesně vedle sebe se sklapovací židlí a deskou, na který se píše, ty řady od sebe jsou rozdělený ještě takovou deskou a každý se o tu desku zapírá nohama. Samozřejmě i já, trošku víc jsem se chodidlama o tu desku rozdělující řady opřela, abych se vyhoupla víš, JENŽE! Jak jsem se zapřela, tak ta deskal vylítla ze všech těch 4 šroubů, ehm! Já si teda připadala jak největší blbec a ten nejtešší člověk na světě, profesorka se smála a konstatovala, že na tak malé děvče mám dost síly. Takže po hodině jsme to tam se spolužačkou nějak narafičili, aby to aspoň trošku drželo a já potkala sekretářku na chodbě, tak jsem jí to raději hned řekla. Zítra mám přinýst papírek, kde bude napsáno co se má opravit, v jaký třídě, v kolikátý řadě a kolikátý stůl v řadě a prý se to tam našroubuje, tak aby to opět drželo.

NU, NEJSEM JÁ TELE?!

EDIT:


Průkazné foto zabijáka! Dneska totiž přitáhla další mrtvou!

Foto z DA od dea1h

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Uhm... I mixx 16. 10. 2011 - 15:03