Stress... stress :/

17. říjen 2011 | 21.54 |

 Ta škola je pro mě jeden velkej stres. navíc jak přtijdu ze školy, tak sem ani nemám potom chuť psát. Já vim, flákám to tady a mrzí mě to, ale snad se to zlomí. Včera jsem z tý školy měla zase svou nedělní večerní depresi :/. Já se prostě bojim, že to nezvládnu. Fakt mám pocit, že na tu školu nemám... že nezvládnu ty zápočtový písemky (především z němčiny a ekonomie)... chjo. Spolíhám se akorát na to, že mě pak ten stres donutí u toho sedět a učit se jak při svaťáku před maturitou a taky doufám to, že se mi zase osvědší jedna věc = pod stresem takovýhle věci, o který mi jde zvládám s lepšíme výsledkama jak bez stresu. Uvidíme. Držte mi palce, je to důležitý a když mě vylejou, tak nynější nabídka práce neni nijak uspokojivá a rodiče mě živit nemůžou a ani to od nich nemůžu chtít. 

Mimochodem... už mám ve škole další průser, to to vedu :-D. Totiž... přes víkend (ten minulý) jsme se v rámci sociologie a psychologie měli kouknout na dva filmy (Panu učiteli s láskou a Pravidla moštárny). A já na to zapomněla a vzpomněla si až ve škole, ale to už bylo pozdě, a tak jsme se rozhodla ještě s dvouma kámoškama na tu hodinu nejít. Taky ty co na tu hodinu šli a neviděli to, tak je okamžitě vyhodila ze třídy s tím, že si ještě hodně rozmyslí, jestli nás nechá v klidu bez problémů udělat zápočet a nás pak samozřejmě vychmátla taky.
Takže možná budu mít zkomplikovanej zápočet vlastní blbostí. Ale co... můžu si za to sama a já to její rozhodnutí beru, je to totiž přísná učitelka, ale fajn :). No což... na jeden film jsem se pak přeci jen koukla - na Pravidla moštárny a musím říct, že je to hodně zajímavěj příběh a konec mě i dost dojal. Fakt krásný. Tak se určitě koukněte pokud chcete :). Ten druhý film mi nešel stáhnout a den poté jsme na ně psali test. Samozřejmě tam byla převaha podrovnejch otázek z toho filmu, který jsem neviděla. Tudíž to mám oznámkováno jako Neuspěla... to už je druhý takový hodnocení v tom předmětu. Jak říkám, můžu si za to sama. Někdy bych se za tu blbost vážně nakopala. 

Už mám udaný dvě čičinky a v pátek tady byla Anwi, takže bylo fajn odpoledne :). Jsem ráda, že jsem jí taky jednou mohla vidět a promluvit s ní jinde než ve škole. Měla přijít i Maude, ale ta nemohla kvůli malování, ale tu uvidím ve čtvrtek. Jdeme totiž do centra Prahy spolu na koncert Sunshine, a tak se nemůžu dočkat 8). 

A co vy? Jak se máte? jak vám to jde ve škole? Dobrý nebo děs? :)

Foto z DA od Feuerschildkroete

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Stress... stress :/ anwiel 17. 10. 2011 - 22:17
RE(2x): Stress... stress :/ damn-girl 18. 10. 2011 - 19:05
RE: Stress... stress :/ anwiel 18. 10. 2011 - 20:35
RE(2x): Stress... stress :/ damn-girl 18. 10. 2011 - 21:21
RE: Stress... stress :/ mixx 18. 10. 2011 - 21:34
RE(2x): Stress... stress :/ damn-girl 22. 10. 2011 - 18:55
RE(3x): Stress... stress :/ mixx 22. 10. 2011 - 23:30