Oh no :(

12. listopad 2010 | 18.53 |

Ano, opět mě bolí hlava. Provází mě to už od minulého pátku a musím říct, že už mě to vážně nebaví. Jinak se omlouvám ze včerejšek, protože tady opět zase nic nepřibylo. Čas jsem sice měla, ale bohužel na jiné věci. Celý večer jsem se psala se slohovkou do češtiny a díky bohu jsem to měla dopsané kolem půl jedenácté večer. Nebylo to nějaké těžké téma. Měli jsme napsat zprávu o nějakém koncertu, který jsme navštívili, ale to bych nebyla já, kdybych to nehrotila. Neustále jsem přemýšlela nad slovíčkama, které by se tam nejlépe hodilo, aby to mělo aspoň nějakou úroveň. No povedlo se nakonec a to je hlavní.

Jinak to dneska bylo ve škole super. Musím říct, že vztahy ve třídě s lidma (kteří jsou pro mě důležití) jsou stále lepší a lepší :). Tak třeba dnes přišla Verča s tím jestli bych s ní nešla ke kadeřníkovi. Sama od sebe a to jsem teda neváhala, jasně že půjdu :). Chodí někam do Welly, kde to stříhají lidi, kteří si dělají kurzy a celý ten proces tam je zadarmo a prý nikdy nebyla zklamaná. Takže do toho pujdu s ní :). Nějaká změna by se mi vážně libila a tohle je úžasná příležitost ke změně. Objednáme se v pondělí :). Jestli mi vymyslí nějaký účes, který by mi dodal objem a vypadalo to, že těch vlasů mám hodně, tak bych byla totálně šťastná :).

Jinak přemýšlím co budu dělat dnes a celkově o víkendu. Zatím totiž plány nemám, ale vážně bych nejaké plány ráda měla :). Určitě se pustím do maturitních okruhů. Už s tím prostě musím začít a jak s tím začnu dřív bude to lepší. Verča mi pujčila učebnici na managament, abych si mohla vypracovat nějaké okruhy, takže super :).

Včéra už jsem také zkoušela ty nové pastelky... jenže obrázek ještě není hotový. Až bude, tak vám to snad ukážu. Podle toho jak moc se za ten obrázek budu stydět :D. A teď? Teď mě zase omluvte prosím :D ;)... Jo ještě jedna věc, užívejte pátečního večera :)...

Foto z DA od soliton

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Oh no :( konackaelle 12. 11. 2010 - 19:16
RE(2x): Oh no :( damn-girl 12. 11. 2010 - 19:38
RE(3x): Oh no :( konackaelle 12. 11. 2010 - 19:44
RE(4x): Oh no :( damn-girl 12. 11. 2010 - 20:00
RE(5x): Oh no :( konackaelle 12. 11. 2010 - 20:09
RE: Oh no :( mixx 12. 11. 2010 - 20:13