Hello!

22. říjen 2011 | 15.36 |

Tak mě tady zase máte :-D. Úspěšně jsem přežila další týden ve škole a teď jsem tady :-). Týden byl docela v pohodě a všechno se tak nějak dalo v pohodě přežít. Minulý pátek tady byla Anwi na koťátka a od dnešního dopoledne už máme koťátka jen dvě (bíločernýho a černýho), zrzouni jsou už několik hodin u svých nových majitelů. Co se týče těch dvou zbývajících, tak ty jdou k novým majitelům v pátek. 

Doma to je moc veselý - Anni opět začla mrouskat takže jí do úterý musím držet doma. V úterý s ní jedu na veterinu a jde pod kudlu, aby už nám nerodila :-D. Ono se to zdá sranda, ale ono to zas až taková sranda není mít neustále koťata, který vám demolujou pokoj a že v tom pokoji bydlí ještě někdo další krom nich jim je celkem někde :-D. 

Teď kousek ke škole. Máme si najít praxi na 3 týdny v březnu a na 5 týdnů v létě. Škola nám nabízí (pro několik "vyvolených") praxi na Pražském hradě. Před týdnem jsem o tom mluvila s Anwi. Varovala ať se tam za žádnou cenu nehlásím a já jí odpoveděla, že ani náhodou, že nejsem magor. Nakonec se ukázala jedna věc, magor jsem. Jelikož jsme se tam nakonec závazně přihlásila. Nevím, kde bych hledala praxi na 2 měsíce. Takle si musím najít praxi sama jen na ty 3 týdny a tu praxi na hradě budu mít zaplacenou. 
A máme tady pro mě další dobrý zprávy co se školy týče. 
   1) Nebudu muset psát zápočtovej test z angličtiny, protže jsem se s jednou holkou z naší skupiny přihlásila do anglický soutěže u nás ve škole, takže díky tomu nemusím dělat zápočťák... což je hrozně fajn 8).
   2) Ve čtvrtek přišla němčinářka s nabídkou, že nebudeme před Vánocema psát zápočtovej test z němčiny, ale že jí teďka pouze stačí, když jí sepíšeme ty nejzákladnší informace o památkách co o nás chce. Kývli jsme na tom = rozdělili jsme si práce takže každej nebude muset zpracovávat víc jen 3 památky :P!... to už bych řekla, že mám další jistej zápočet! :) MÁM RADOST!
   3) V ekonomii už se mi začíná svítat. Na posledních 2 hodinách eka už jsem vypočítala sama i pár příkladů a SPRÁVNĚ! Začínám mít ze sebe opět radost, asi opravdu nebudu tak blbá :-D.

A co jsem dělala ve volném čase? Stále pracuji na svém Green Day blogu, který stále stěhuju, ale za chvíli už to bude :). A ve čtvrtek jsem s Maude navštívila koncert český skupiny Sunshine. Tam se k nám přidala i Weka, takže bylo fajn. Všichni jsme si koncert náramně užili a bylo to prostě AWESOME AS FUCK! :-D Atmosféra a "taneční kreace" bych přirovnala k punkovému koncertu, ač tato skupina punková opravdu není :-D. Mimochodem, maj awesome bassáka, kterej se mi hrozně líbí "nožičkyyyyy" jak řiká Maude, to díky jeho hubeným nožičkám ta přezdívka :-D. Naja, pan Tuzex (jeho přezdívka) je prostě pan Tuzex :-D. Opravdu originální přezdívka, to se musí nechat! :-D
Dále ve svých volných časech mě pohltilo youtube, na kterém sleduju tutoriály jak si udělat hezký účes, jak se hezky namalovat (opět přemýšlím, že si udělám kurz vyzážistky 8)). Samozřejmě tam poslouchám i hudbu, ale taky mě tam hrozně teďka baví sledovat videa, kde cyber gothičky tančí na hudbu v industrial stylu. mě se ta hudba i ten styl oblíkání a malování a tančení prostě líbí. Nemůžu si pomoct! 

A to by bylo zase asi tak vše... a ještě si poslechněte toto... Creepshow.. miluju tu kapelu... zpěvačka má skvělej hlas 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře