Cheetah with capital C!

25. říjen 2011 | 21.16 |

Ahoj prdi jak s emáte? Já se opět až teď dostala k tomuto blogu, jak si můžete všimnout. Mám moc práce. Ve čtvrtek mám odevzdávat kalkulaci zájezdu + jsem dneska dodělávala prezentaci na angličtinu (na čtvrtek) o Kutné Hoře.

Dneska byla Anni na tý kastraci.  3 hodiny poté musela býr ještě zavřená v prepravce, to kvůli tomu jak se motala, aby si chuděrka neublížila a teďka už dobrý 2 hodinky spí. Na boku má takovej kousek vyholenej a stehy popatlaný takovým tim tekutým obvazem. Za 10 dnů jdeme na stehy. Akorát se jí bojí koťata, z ní asi něco cejtí... asi tu veterinu předpokládám.

Na dnešní víkend jsem plánovala další akci. Tedy Halloween v převleku v nějakém pražském klubu se spolužákama, ale to padlo, protže ten den uspořádala moje třída ze střední sraz, abychom konečně propily ty peníze, co jsme posbírali na maturitním plese a to se samozřejmě nedá odmítnout a ať se na výšce nezlobí, ale k lidem ze střední mám furt blíž :). 
A dále se nám blíží další Sunshine akce... tedy né úplně Sunshine ale večer jménem Bounce Bounce, kde bude Kay s Tuzexem mixovat hudbu... chápu to jako jejich stylu a to si samozřejmě nemůžu nechat ujít. Mimochodem, dneska mi tady nehraje nic jinýho než jejich novej Karmageddon. Dokonalý CD... už tam mám dvě oblíbený písničky :P. 

A to by bylo pro dnešek asi tak vše.. takže zase někdy... snad co nejdříve...a vy co máte prázdniny užívejte si je i za mě - já je nemám :/ xD

Foto z DA od thunderglades

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře