Halloween!

29. říjen 2011 | 15.59 |

Sice ještě Halloween není ale už se nám to blíží :P. Proč začínám o tomhle? Chci si totiž pofňukat xD. Minulý rok na tento nečeský svátek jsem měla vydlabanou dýni s xichtem a svítila na zahradě, ale tenhle rok mám velký brtlajs. Od babičky máme sice takový ty krásný malý okrasný, jenže to prostě neni ono! Chci velkou dýni! :-D.

O škole tady tentokrát moc krafat nebudu, byl ten týden jaksi v pohodě a já jsem dost uklidněná a mám šanci ten semestr v pohodě zvládnout - to bude tim, že se snažím si plně důvěřovat, protže bez vlastní důvěry ten život prostě nejde a těžko bez toho v životě těžko splníte všechny cíle, který jste si určili. Se nějak měním čoveče, jsem nějaká optimistická. To nevadí, to je jen dobře :P. A ona je teprve sobota a já už mám do školy hotovou většinu věcí... ano konečně mi to vychází a konečně se nějak učím nedělat věci na poslední chvíli. Potlesk mně! xD
Nebojte, sledování tutoriálů o líčení mě ještě nepřešlo a já mám pro vás dnes hned tři fotky mého líčení - tak jak se líčím já :). To však na konci článku ;).
Poslední dvě koťata včera opustila náš domov a vydala se otevřít novou kapitolu svého života. Dneska mi paní psala, že se u nich krásně zabydlela. Černé pojmenovali Hubert (snad tady zas neřikám volovinu) a černobílý neni Kvído, nýbrž Jonáš. Mně osobně se ty jména nelíbí... jenže co nadělám? NIC! :-D A Anni je od úterka po operaci, to znamená - už nebude mít koťátka. Bála jsem se, aby si netrhala stehy a aby z toho nebyla moc zničená, jenže ona je prostě báječná, skvělá, úžasná kočka! Stehy si netrhá a už hned druhý den byla úplně v pohodě. Já tu kočku prostě miluju z celýho svýho srdce :). Občas mi někdo řekne jaký jsem blázen, tolik zbožňovat zvíře, ale zbožňujte tolik lidi, když nikdy nevíte co od nich čekat xD.

A teď už vás nebudu zatěžovat svýma kecama a jdeme na fotky :-D. 

shadows

shadows2

shadows3

Ty prostřední nosím nejvíc.. taky se mi líbí nejvíc a nejvíc se ke mně hodí.. řrkla bych. :-D

cat3

Fotka stará několik minut... chtěla jsem abyste viděli jak bobek vypadá s kusem vyholenýho boku. Cca za týden jdeme na stehy :).
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Halloween! anna jade 30. 10. 2011 - 18:51
RE(2x): Halloween! damn-girl 30. 10. 2011 - 19:25
RE: Halloween! anwiel 31. 10. 2011 - 09:25
RE(2x): Halloween! damn-girl 01. 11. 2011 - 21:39
RE: Halloween! mixx 06. 11. 2011 - 12:33