Music and pc game

2. listopad 2011 | 19.58 |

 Nazdar bazar. No dobře, to neni po takový dlouhý době zrovna pěknej pozdrav. Tak ještě jednou. Ahoj. Jak se máte? Jak to jde? Co ve škole? U mě to jde, ale nemůžu se zbavit představy na víkend :P. 
Já si žiju, tak nějak celkem v pohodě. Celou dobu jedu v rytmu Sunshine, který střídám s jedním songem od Nine Inch Nails. Takže blázinec, neustále mi tady hraje něco dokola stále a stále :D. Jenže, mně když se něco líbí, tak si nedokážu říct, že teď si od toho dám chvíli oddech a budu poslouchat něco jinýho. Taky to tak máte? Hraje mi to tedy tak dlouho dokavaď mě na to nepřejde chuť :-D.  

Taky jsem si před pár dněma vzpoměla na jednu hru, kterou jsem v mladších letech úplně milovala. Jsou to závody s autama, ale nejsou to klasický auta, protže ty auta jsou v té hře jakoby na dálkové ovládání a během závodu se sbíraj takový blesky, díky kterejm stavíte zábrany vašim spoluhráčům. Třeba vyprsknete na silnici olej čímž se pak auto stane neovladatelný nebo takovou obří kouli a když jí včas nezaregistrujete, tak vám všichni ujedete než se z toho vymotáte. Lehce řečeno, zní to jako blbost, ale mě to vždycky bavilo. Teď to tady stahuju a budu se to snažit rozchodit na W7. Podle mě mám šanci, když kámoška rozchodila Tyconovku nemocnici (taktéž na W7) a to je ta Tyconovka ještě o několik let starší než toto. Mimochodem, kdyby to někoho zlákalo ta hra, tak se to jmenuje Re-volt.. na netu se daj najít i kódy na to, aby vám to otevřelo všechny tratě a auta a samotná hra se dá v plný verzi stáhnout na ulozto.cz. Tudíž, kdybyste s eněkdo nudil, tak to můžete zkusit a pak mi řeknete, jestli to je blbost nebo ne :-D. 

Anni se jizva krásně hojí a v pátek s ní jdu na vyndání stehů = držte nám palce :-D. O víkendu bych měla jít s Maude do Ikeci nacož se rozhodně těšim, protže jsem tam už skoro rok nebyla a navíc.. s Maude se člověk nikdy nenudí a navíc jsme takový dva Ikea nadšenci. Asi si tam zakoupím nějakou tu plyšovou myšičku. Už jednu mám, jenže oni jsou děsně roztomilý :-D. 
A proč to nekoupit, když mi mamka dneska líbila, že mi pošle krásných 6 000,- za několik měsíců c jsem jí pomáhala s papírama do práce :P. Po dlouhý době finanční injekce což už se mi sakra hodí. Zase nějakou dobu nebudu přežívat od kapesnýho ke kapesnýmu a nebudu mít z toho "deprese." xD Vy se možná smějete, ale já nerada chodím kolem výloh a jen do nich koukám :-D. 

Hehe, tady máte ty Nine Inch Nails... ten song je prostě boží! :P
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře