I'm alive!

13. listopad 2011 | 10.04 |

 Úspěšně jsem přežila další týden a můžu se pustit do dalšího. Tenhle týden proběhl celkem v klidu a ten budoucí považuju za skvělej, protože ve středu jdu do školy naposledy, ve čtvrtek o státním svátku jedu s mamkou na nákupy do Drážďan (Německo) a hrozně se tam těšim, protože já miluju německo, ale né němčinu (hmm divný xD). V pátek potom opět po dlouhé době naklušu ke kadeřnici a zrzavé pruhy asi změním na nějaký crazy barvu :P no a v sobotu máme Bounce Bounce akci, tudíž zase jednou o víkendu v sobotu nebudu sedět doma což by se u mě dalo považovat za extra výkon :-D.
Tenhle týden dá se říct vážně proběhl v pohodě. Myslela jsem jak nebudu stíhat díky tomu, že jsem musela napsat seminárku (výzkum), ale já byla tak akční a v pátek večer už byl odeslanej na mejlu a zisk z toho byl takový, že jsem měla volnou sobotu :P. Dneska se musim naučit časování sloves na španělštinu, ale to snad půjde.

Chtěla bych rozečíst nějakou knížku jenže buď na to nemám náladu nebo čas. Minulý rok jsem díky matuře četla jak divá a teď to zanedbávám, což mě osobně štve. 

Jestli mi leží kámoška v nemocnici stále nevím, jelikož se mi přes 2 měsíce od nich nikdo neozval a to jsem psala asi 5 sms, psala dopis... a nic. Fakt nevim co se děje a proč se mi nemůžou ozvat k sakru! :/ Chjo... Dost fňukání

Taky jsem chtěla svůj volný čas zaplnit nějakým tím svým focením s lepším foťákem, ale bráchovi se podělal objektiv, takže to padá. To mě vážně štve. Ono je totiž to nejkrásnější počasí na focení a já fotit nemůžu! A fotit takovou krásu svým obyč foťákem se mi teda opravdu nechce! 

Poslední dobou to tady vážně zanedbávám a podle toho to taky vypadá. Štve mě to, ale když neni čas, tak s tím asi těžko něco udělám že :/. Tak já to tady zase teď opustím a pujdu se učit tu španělštinu ať mám od toho pokoj :-D. Mějte se pěkně a já se zase snad co nejdříve ozvu. Doufejte, že to bude dřív jak za týden :/. 

Foto z DA od Meteor1337

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I'm alive! mixx 13. 11. 2011 - 18:04
RE(2x): I'm alive! damn-girl 16. 11. 2011 - 20:02