She's stupid!

15. listopad 2011 | 20.04 |

Opravdu, ale opravdu nesnášim naší majitelku školy, která nás má na předmět jménem rétorika. Říkejme jí třeba paní B. Abych vám to vysvětlila... na každý hodině pokaždý na proslovy před třídou vybírá jedny a ty samý lidi a mezi ty lidi patřim i já. Fakt to nechápu... několik lidí na výběr tam ještě je, ale ona si vždycky vybere jedny a ty samý lidi a to že musim na každý její hodině jít před tabuly a něco tam říkat a pak být paní B. komentována mě nevídaně S*RE!

Ona nás ta paní učí rétoriku a přitom neumí sama mluvit. Neustále říká slovo "jako", dneska jsem to počítala a toto slovo řekla za 40 minut své výuky 10!!! Opět jsem dneska měla nastoupit před tabuli a udělat přednes na téma, lidi předemnou svůj přednes vycpávali následujícíma "slovama" - hmmm... ehm... no. Já tohle neudělala ani jednou a ona mi to okomentuje tím, že mám malou slovní zásobu. Je toto normální?! Ona sama 10x za 40 minut použije s důrazem slovo "jako", předemnou do proslovu cpou "hmm.. mmm.. nooo" a já mám malou slovní zásobu! Navíc tam jsem před tabulí každou hodinu! Mám toho dost! Přestávám chodit na její hodiny! :-X Stejně mi to k ničemu nepomůže, když mě učí člověk, kterej to ani sám neumí. Dneska jsem tam vzteky zlomila tužku.

A to mě ještě dneska ráno na zastávce seřvala nějaká důchodkyně. Nejdřív se urazila kvuli mým sluchátkům na uších, protože jsem jí neslyšela a pak se na mě vyvztekala za to, že jsem jí nezmáčkla dveře autobusu, aby se jí otevřely. 1) nedělala jsem tam vrátnýho, ale čekala na svůj autobus 2) vy běháte 2 metry k autobusu za účelem udělat důchodcům "vrátnýho" ???? Sakra, fakt je nemám ráda! Jsou protivný a myslí si kdo ví co! A Taky se vztekaj na člověka za nic!

A teď trochu optimismu. Plakát na výpočetku mi uznal, a tak jsem nemusela psát test 8). Tady máte na úkázku ten plakát, to černý okolo je hvězdičkový ohraničení :-D...

Foto z DA od mellonkitten

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: She's stupid! anna jade 15. 11. 2011 - 23:59
RE(2x): She's stupid! damn-girl 16. 11. 2011 - 16:39
RE: She's stupid! marinka 16. 11. 2011 - 11:56
RE(2x): She's stupid! damn-girl 16. 11. 2011 - 16:40