Hi people :)

26. listopad 2011 | 11.49 |

 Tak jak se máme lidi? U mě to celkem jde, akorát mě dneska ve škole naštvali. Měli jsme kolektivní práci po skupinách, která se dnes měla prezentovat a ví se o tom dva týdny nejméně a ti co to měli prezentovat (já taky prezentovala, ale já tym byla včas) přišli pozdě. Takže ve chvíli, kdy oni tam nebyli nám hrozila, že nám všem nedá zápočet a půjdem rovnou na opravný týden. A jak mě z toho chytly nervy, tak vždycky, když mám nervy tak si koušu rty až si je rozkoušu úplně.... určitě tušíte co jsme si tedy zas vyvedla :/. No co, budu to muset zase pár dní mazat a bude to dobrý, ale to je hroznej zlozvyk, ale furt se uklidňuju tím, že lepší než si kousat nehty xD.

Dneska se mi málem prý zabila/uškrtila Anni. Táta přišel prý z práce a začla ho vítat a otírala se oplot, dole se zachytla obojkem o to zavírání u vrat no a jak se chytla a nemohla jít dál, tak se začala škubat až si ten obojek utáhla víc a víc. Začala prý chroptět a popadat dech a lezly jí i prý oči z důlků :(. Takže taťka běhal po zahradě a přemejšlel čim jí vysvobodit, aby se neudusila. Odemykání baráku zavrhnul hned, to by mohlo být pozdě, kdyby jí to chtěl přeříznout nožem, tak jí může klidně říznout do tepny na krku a to by vážně nebylo dobrý. Nakonec ho napadlo odšroubovat tam takovou kuličku, za kterou se ta zápatka bere a to jí vysvobodilo, lehce se z toho prý dala sundat akorát jak se furt škubala, tak tátovi úplně poškrábala ruce. Prý tam pak u něj ležela v náručí a vyvaleně koukala a hrozně jí i prý tlouklo srdíčko. Chudinka moje! Už je ale v pořádku :)... na jednu stranu můžu děkovat bohu, že se to stalo tátovi, protže já nevím co bych dělala, já bych začla zmatkovat. Hlavní ale je, že je živá a v pořádku chudinka moje malá :(. 

Co se vude dít tento týden ještě nevím... akorát vím, že o víkendu musím udělat dvě prezentaci a vypracovat opět jednu seminárku, ale do té doby se ještě ohlásím, takže nemějte strach. Teď se s váma ale loučím a jdu spát... už jsem nějaká unavená což je divný, když jsem naspala z neděle na dnešek víc jak 7 hodin :-D. Tak se mějte a já se zas brzo ozvu ;)...

Foto z DA od since91

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hi people :) maude 22. 11. 2011 - 22:55
RE(2x): Hi people :) damn-girl 26. 11. 2011 - 11:50
RE: Hi people :) mixx 26. 11. 2011 - 15:22
RE(2x): Hi people :) damn-girl 26. 11. 2011 - 15:37