My new nail polishes :P

29. listopad 2011 | 20.09 |

nailpolish Mrkněte na tu fotku :P. To jsou ty moje nové laky. Dovezla mi je mamka o víkendu z rakouska, jako poděkování, že jsem pro ní a kámošku přijela na Florenc (autobusové nádraží v Praze) autem ve 3 hodiny ráno :). Ty dva postraně jsou zdobící a ten uprostřed normální. Ještě jsem jenezkoušela, ale jak je použiju, určitě vám ukážu výsledek ;). 

Minulý týden jsme psali písemku na kalkulaci a já se bála neúspěchu a ha, ve čtvrtek jsem se dověděla, že mám za 1! Jsem dobrá! .-D Ovšem, nepovedl se mi test na Excel. Tam jsem neuspěla vůbec a musím si to opravit poslední týden před Vánocema v prosinci. Měli jsme v Excelu dělat pokladní doklad a nastavit tam funkce, aby se DPH počítaly sami, aby se vždy ukázalo aktuální datum a vždy vyjela kolonka, která ukázala, kdo vystavil ten doklad. 
Já blbec, 1) jsem tyhle funkce neuměla a 2) začala jsem to dělat špatně a v polovině práce jsem zjistila, že to musím začít dělat od začítku, aby s emi to rozvrhlo, tak jak potřebuju. Hmmm, začala jsem to tedy dělat znovu a on začal hlásit, že v tuhle chvíli už máme být v polovině. Snad to tedy zvládnu opravit v tom prosinci. 

A taky mě s*ere spolužačka. Nechápu, co jsme jí s kámoškou udělali. Od září se s náma bavila úpně v pohodě, teď se měsíc baví s nějakou jinou holkou a nás tenhle týden přestala zdravit a totálně nás ignoruje. Docela to zamrzí, protže my jí vážnně nedaly žádnej důvod k takovýmu chování a opravdu nevím jestli mě to má štvát nebo mrzet. Co ale nadělám... už se mi něco takovýho stalo poněkolikátý a pak se lidi diví, že lidem nevěřim a trvá hodně dlouho, než získají mojí důvěru. 

Mimochodem, těšim se na víkend. Od pondělí jsem vždycky večer totálně unavená. Nějak to tady vždycky přežiju do těch 10 večer a poté odcházím úplně utahaná spát. Nevím čím to je, to se mi totiž nikdy nestávalo. A mám nápad na pečení! O víkendu chci upect skořicové muzffiny 8P. Pak vám napšu jak to dopadlo a zda-li to bylo dobré, ale já věřim v dobrý výsledek. Snad už jen díky mé k náklonosti ke skořici :P :-D. 

Nějaký nápady proti unavenosti krom kafe? :) Doufejte v můj brzký článek :-D. Hrozně mně mrzí, jak to tady upadá, ale já už prostě nemám čas na to, abych sem psala každý den :(. Je to zlý a hodně mě tohleto štve :/. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My new nail polishes :P mixx 04. 12. 2011 - 15:36
RE(2x): My new nail polishes :P damn-girl 04. 12. 2011 - 18:17