Cleaning day!

3. prosinec 2011 | 23.55 |

Dneska ráno jsem se pustila do vánočního úklidu u sebe v pokoji. To znamená, umyla jsem si okna, mamka mi vyprala záclony - ty se pak krásně bílý a čistý pověsily zpět na okna. Mezitím jsem povysávala, převlíkla si povlečení, když jsem si všechno takle krásně uklidila a pokoj od té doby září opravdovou čistotou zapla jsem simíky. Světe div se, po dlouhý době mě opravdu bavily. Zjišťuju totiž jednu věc, hrozně mě baví stavět věci pro ostatní, ale jak mám postavit něco pro sebe, tak na mě padá nuda a vypínám to :-D. Dneska mě ale tahle chvíle nechuti nepotkala, takže jsem úspěšně vybavila byt a poté si i úspěšně hrála. Po zahrání si jsem se dala na vyzdobení okna ve vánočním stylu. Opět tam mám červenej řetěz se stříbrnýma ozdobama, není to moc, ale stačí mi to :).

To, že vám říkám jak si hraju odpoledne simíky, tím vám chci říct jednu věc - mám napsaný všechny práce a schválený... u některých předmětů už mám i zápočty :P. Ještě 14 dnů a začnou nám zápočtový testy, takže teď nám dávají klid na učení. Snad to nějak zvládnu, musím. V lednu mě čekají dvě zkoušky + mám celý leden volno a do školy chodit nebudu 8P. Krásná to představa!
A mimochodem, ta spolužačka, o které jsem se tady vypisovala v posledním článku se na nás opravdu vykašlala. Nezdraví nás, a v případě, že nás potká hraje si na neznámý lidi. Nevím jestli mě to má štvát nebo jestli mě to má mrzet. Štve mě ten přístup, kdyby řekla, že nás má dost je mi to milejší než to přehlížení. Navíc, my opravdu nic neudělaly, abychom jí daly důvod k nebavení se. To mrzí člověka na tom asi nejvíc...

A co zítra? Zítra se musim kouknout na španělštinu  - na takovej menší testík, taky musím mrknout na němčinu a mám v plánu pečení skořicovejch muffinů. Normálně udělám těsto na mufinny a do cukru přidám skořici a zamíchám to do těsta :). už se těším :P, díky skořici budou takový vánočně laděný 8). 

Tak já se zase ozvu. Kdy? Třeba hned zítra :)... už mám konečně víc času lidi ;).

Foto z DA od NurNurlch

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Cleaning day! mixx 04. 12. 2011 - 15:30
RE(2x): Cleaning day! damn-girl 04. 12. 2011 - 18:18