Nom nom muffins!

4. prosinec 2011 | 19.48 |

 Dneska jsem pekla ty muffiny a jsou mňám. Byla tu celá rodina (dvě babči a dva dědové), takže posloužili jako ochutnavači. Pochválili mi to a prý se mi to povedlo. Jeden z dědů i pravil, že už se můžu vdávat. No to teda. Děkuji, nechci! :-D... Na to mám ještě hooodně moc času :-D. Chvála mě samozřejmě potěšila, akorát mi ty mrchy furt nechtějí správně vyběhnout :/. 
Jak jsem je dělala? Do těsta jsem přidala trošku skořice a před strčením do trouby přidala do každýho muffinu lžičku nutely a jsou výbornýýýý! Musím se pochválit :-D.

Dále jsem trošku času věnovala učení. Jedna pár minut strávených nad němekou cvičebnicí a teď večer byla chvilka s ekonomikou :-D. Ten test, z ekonomiky. To bude věc. Tu teorii nějak dám, tam sázim na své tzv. logické myšlení xD, ale ty výpočty s grafama? Ty teda budu muset natipovat. Ty úkoly v testu mají být 50:50, tak snad s emi to třeba i povede udělat napoprvý xD. Test z ekonomie mě čeká 21. 12. a co se týče testu na Geografii cestovního ruchu, tak ten píšu někdy mám dojem 18. 12. + ještě by v ten týden měl být test ze španělštiny, opravná písemka na informatiku z excelu atd. :-D. 

A zase mi nějak ten víkend moc rychle utekl a to s emi teda opravdu nelíbí. Pokud bych měla shrnout v pár větách, jak jsem tento víkend prožila, bylo by to následující. Neustále jsem poslouchala MCR, neustále jsem hledala fotky MCR a neustále jsem koukala na něco s MCR na youtube :-DDD. Ano, jsem blázen. Teď jsem se jim asi měsíc pořdně nevěnovala a během tohoto týdne mě to zas pohltilo a já si s nima nemůžu dát pokoj :-D. 

Pfff, a teď si jdu najít něco k večeři. Asi si udělám čaj 8)... a mamka tam dělala nějaký salát, tak ho zajdu ochutnat. Taky si musím na následující týden nabít MP3 přehrávač. Zítra mám školu do 7 do večera, držte mi teda palce, to zas přijedu úplně zničená xD. Mějte se krásně zatím ;)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře