My ball :)

21. únor 2011 | 11.43 |

Tak právě teď mám čas. Ne, nejsem ve škole. Nejsem ve škole, protože mi bylo přes noc blbě a já nemohla usnout, ale snad už jsem za celé ty dva dny konečně vyspalá, teda aspoň se už jako vyspalá cítím. No a když mám zrovna teď čas, tak proč to odkládat na někdy (třeba na večer, kdy zase čas mít nebudu). :D

Celý ten sobotní den ubíhal hrozně pomalu. V pátek večer jsem napsala spolužákovi, jestli bychom se nesešli v sobotu v buse (bydlí totiž po mé cestě :D), druhý den ráno odepsal, že klidně. Takže jsme se domluvili. Celé odpoledne jsem se nějak povalovala a žila ve strašným strachu, že to prostě dopadne hrozně, mamka mě tutíž musela uklidňovat :D.

Kolem 14:00 jsem v kuchyni sedla na židli, mamka vzala nahřátou kulmu a začala mi postupně natáčet vlasy. Poté co byly všechny vlasy natočené mi je sepla do již vybraného účesu a ještě to ozdobila krajkou co nám zbyla :D. Po těchto činnostech mi dala na obličej trošku make-upu, ale né moc. To bych ani nechtěla být nějakt "nakytovaná" :D. Dále použila stíny v odstínech hnědé a já si dále sama namalovala rty obyčejným průhledným leskem a namalovala oči řasenkou. Dále nám zbývala asi ještě hodina času do odchodu. S takovou rezervou jsme nepočítaly, spíš jsme mysleli, že nebudeme stíhat a ono takhle :D. No co, tak jsem si v klidu zabalila do takového toho futrálu na ramínko spodní a vrchní sukni, Dala potřebné věci do batohu, "korzet" už jsem měla ale dávno na sobě, to kvůli účesu - abych si ho potom při oblékání neponičila :D. V 16:06 mi jel autobus, takže o 10 minut dřív jsme pobrala věci a dorazila na zastávku. Jak jsme byli s Marošem domluvení, tak jsme se sešli v buse. Celou cestu jsme skoro pořád probírali naše róby a přípravy xD. Autobusem jsme jeli na Palmovku a z Palmovky metrem na Můstek :). Na Můstku jsme potkali dalšího spolužáka a dále ještě jednoho :D. Vyšli jsme úplně blbě (dole na Václaváku u New Yorkeru xD), museli jsme teda přes půl Václaváku k Lucerně. Můžu vám říct, s těma věcma projít mezi těma lidma byl docela zážitek!.

Po vstupu do Lucerny jsme chvilku okouněla, vyděšeně koukala kolem sebe, sakra nikdy jsem neviděla pohromadě tolik lidí z naší školy xD. U šatnářek jsme čekala na Lucku nebo Verču ze třídy, ale ony nikde. Tak co... odložila jsem věci do šatny a šla si obléct zbytek šatů. Převlíkalo se tam dost holek, ale ukořistila jsem celkem dost velký místo :D. Po převlečení jsem došla za ostatníma lidma ze třídy, tak mi pár lidí pochválilo můj zevnějšek a Pavel ukazoval jako že super :D. Holky chválili šaty, že babička je vážně šikovná :). 2x jsme mezitím nastrénovali nástup, podruhé už to bylo super, tak už nebylo proč ho zase trénovat, Mezi těma dvouma tréningama kluci ze třídu seděli u baru, takže se stihli docela nalít :/.

Do nástupu ale díky bohu docela vystřízlivěli. Po půl 7 večer jsme se sebrala a šla do nejhornějšího balkonu pozdravit rodiče. Chvilku jsem tam s nima seděla a po 7 večer šla na místo, odkaď jsme měli vcházet na parket na nástup.

Nejdříve ostužkovali prváky a potom přišla naše chvíle. Naše chvíle, nás maturantů. Fakt jsme měli na nástup strašně pěknou hudbu. Zkusím někdy třeba na youtube to najít a doložím to k tomuhle článku :D. Vyšli jsme za pódiem, šli kolem pódia, potom pod balkónama, utvořili kruh a zůstali stát. Bylo to vypočítané úplně přesně na tu hudbu :D. Jak jsem tam tak stála v tom kruhu, došlo mi, že to je ta chvíle na kterou jsem tak nějak čekala od prváku, že ten večer patří jenom nám, že mi jsme taedy teď ty hvězdy. No, prostě lehce řečeno, dostalo mě to a já měla slzy štěstí v očích :D. Mamka s babičkou potom říkaly, že jsem nebyla v rodině jediná která brečela xD, oni totiž brečely taky :D. Po nějaké té chvíli co nás fotil fotograf a já už byla asi 3x vyfocená s Pavlem (jeden z nejlepších lidí ze třídy, se kterým se bavím :D) a dále přiběhl brácha se svým foťákem a taky fotil. Měl celkem ohlas, takže fotil i další mé spolužáky :D. Třídní začla podle abecedy předávat šerpy a květiny, každému řekla pár slov, takže jí to trvalo ze všech učitelů nejdýl a jelikož jsem podle abecedy c naší třídě poslední, způsobilo to jeden jev - ze všech těch nastoupených  maturantů na place jsem byla ošerpovaná jako uplně poslední ze všech, sakra to něco znamená! xD

Po ošerpování byl první tanec, tan patřil žákům a učitelům. Po tomto tanci následoval tanec rodičů s jejich dětma. Můj tatík netančí (přiznávám, mám to poněm xD), a tak se strejda rozhodl pro jedno, šel tančit za tátu xDD. Jenže nás fotograf vyfotil jako dceru s otcem, od té chvíli jsme se řehtali jako koně xDDD. Strejda se smál na celé kolo, že má taky jednu otcovskou fotku xDDD. Po promenádě jsme tedy začali tančit. Ehm.. v mém případě se to fakt nedá nazvat tancem :/.... nějak jsme se tam potom ale zamotali = řehtali jsme se jako koně na celé kolo jště víc xDDD. Taky jsme se srazili přitanci s mou spolužačkou což vedlo u nás dvou ještě k věčímu záchvatu smíchu xDDDD. Tanec díky bohu skončil a už tam stál připravený děda, chtěl s emnou totiž taky tančit, s dědou se ale nic zvláštního nedělo :D.

Jelikož mi po těchto dvou kolech bylo úplně horko, vydala jsem se za rodinou. Na ex jsem tam vypila 3decku coly za krásných 40 korun xDDD. Chvíli tam poseděla a zase se s nima rozloučila. Měla jsem totiž plán = projít balkony a najít někoho ze třídy. Hned v prvním balkonu jsem objevila Verču. Mamka jí přečesávala účes, protože jí spadnul Jak si mě Verča všimla a já jí pozdravila začala na mamku "MAMII TO JE KÁJA!" Tak jsem se usmála, slušně pozdravila... tož jsem přeci vychované děvče :D. Verča měla přečesaný účes, chňapla mě za ruku a u toho říkala "JÁ TĚ MUSÍM PŘEDSTAVIT TOMOVI! :)", takže jsem byla představena i jejímu příteli a dále jsem se bavila i s ostatníma spolužákama. Teda především s Pavlem a Verčou :D. Ještě jsme se párkrát vyfotili. U toho focení se mi vnuknul nápad. Mám tady dvě nástěnky, tak jednu potom zaplním těmahle společnáma fotkama :). Vlastně celý večer probíhal tak, že jsem chvilku byla s našima a potom jsme zase šla na chvíli vyhledat spolužáky :D. Kolem 23 hodiny večerní na mě houknul jeden ze spolužáků, že už jdou na after. Rozhovor vypadal asi takto: "Za 10 minut jdeme, tak se převleč." Ptám se "Všichni jdou?" "Jó, úplně všichni." "Vážně?" "Jo vážně" Vydala jsem se teda zase zpátky za rodičema abych je informovala o svém převlečení a odchodu na after. Byli rádi, na taťku už tam bylo moc vedro a chtěl už domu :D. Na záchodech jsem se převlíkla do civilu a jelikož tam díky bohu přišla Barča, tak jsme si pomohli navzájem k osvobození z těch šatů xD. Poté jsem mamce  předala batoh s věcma, za účelem, aby mi ho vzala domu. Já se vydala ven před Lucernu a oni k šatnám pro věci. Jenže před Lucernou byl akorát Dominik, volal tedy Pavlovi za jak dlouho s Verčou jdou, chtěl jít asi až tak za hodnu. Přece tam ale nebudu hodinu stát venku a čekat na ně, šla jsem teda zpátky. Po vysvětlení situace mi vzal Pája věci (v podobě bundy, šály a mikiny), představil mě svým rodičům, ségře a přítelkyni, zrovna začala diskotéka, a tak jsme takle všichni najednou tančili. Během tance jsem si došla koupit frisco, měla jsem totiž hroznou žízeň :D. A tyhle chvíle byly vážně super :).

Po půlnoci jsme se rozloučili s jeho rodičema a Pavel, jeho přítelkyně, jeho ségra a já jsme se vydali na after. Jeho další kamarádi měli problém s revizorama, ale nakonec se to díky bohu vysvětlilo :D. Z Můstku naše skupina dorazila metrem na Mírák, zde se totiž nachází Retro, ve kterém se konala naše after. Jenže se naskytl problém. Pouštěli jen 18 leté a v naší skupině né všichni dosahovali takového věku. Pavel ale vymyslel super plán. Dáme jim své šerpy. Venku jsme se tedy vyslíkali, za účelem předat jim je :D. Pavel to mě dobré, vyslíkal se jen do mikiny, ale já až do trika. No jo... neměla jsem si tu šerpu dávat tak blbě xD. Dorazili jsme teda k retru. Pája volal svým kámošům co už tam byli, říkali něco o tom ať tam ani nechodíme, protože to tam je úplně na nic. Hudba strašná - všechno strašný xD. Jenže Pája se sebral a že lidem ze třídy dojdme říct, že to stojí za prd a jdeme do Mánesu xD. Když se potom vrceli z Retra k nám ty jeho kámoši řvali "JOOOO VYSVOBOZENÍ!" xDDDD

Cestou se naše parta stavila na jídlo. Popapali jsme ehm v KFC :D. Po doražení do Mánesu to bylo taky nic ne, ale dorazila Verča, která přišla s tím, že se pojede dyštak kouknout do Retra. Jela jsem tedy s ní, s tím že na Míráku vystoupím a pojedu další tramvají na Flóru a z Flóry další tramvají na Spojovací a odtama busem už rovnou k nám domu busem :D. Jenže problém byl takový, ta tramvaj z míráku mi jela až za 30 minut. Rozhodla jsem se, proč to nerisknout a nedojít to na Václavák s tím, že tam by určitě mohlo jet něco dřív na Palmovku :D. Ale já pitomá ty trasy před několika lety chodila s holkama, ale jen za světla a takle to vypadalo uplně jinak a já bych s enerada v Praze ještě v noci ztratila xD. V půlce cesty jsem se otočila a šla zpátky na tramvaj, které zbývalo díky bohu do příjezdu už jen asi 12 minut :D. Tramvaj přijela totálně narvaná, na Flóře jsem s většinou vystoupila. Dle internetu v mobilu (DÍKY BOHU, ŽE TAKOVÁ VYMOŽENOST EXISTUJE! xD) jsem zjistila, že na spojovací ta tramvaj přijede někdy v 3:12 a autobus přijede v 3:17, jenže tyhle odhady času nanetu jak dlouho co kam jede vždycky, ale fakt vždycky  LŽOU!  A taky že jo! Tou tramvají na Spojovací jsem přijela ve 3:15, takže aby mi to neujalo jelikož by to třeba jelo dřív, přelejzala jsem tam zábradlí a běžela přes silnici mimo přechod. Vůbec nic tam nejezdilo tak co. Autobus nakonec jel asi o 2 minuty pozdějš xD.
 

A tohle je poslední část xD. Po půl 4 ráno jsem dorazila domu, než jsem se umyla a vyndala z hlavy všechny ty věci a odlíčila jsem se, tak byly 4 :D. Ráno jsem se probudila před půl 11 a celý den byla mrtvá :D. A teď už to mám konečně dopsané :D. Ještě bych ráda zhodnotila celý večer. Bylo to totiž fakt naprosto úžasný a ani tak úžasný jsem to nečekala 8). A furt ani nemůžu uvěřit tomu, že jsem prožila svůj vlastní maturitní ples 8). 
 

JESTLI JSTE TO ODČETLI AŽ SEM, JSTE HRDINOVÉ! xD

Foto z DA od HollyBell

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My ball :) chester 21. 02. 2011 - 13:43
RE(2x): My ball :) damn-girl 21. 02. 2011 - 22:31
RE: My ball :) maude 21. 02. 2011 - 15:07