My cute school things ;P

11. prosinec 2011 | 17.56 |

Já vůbec nejsem blázen :-DD. Jen jsem si dneska vytvořila nálepky, se kterýma jsem si potom polepila desky, v nichž jsou všechny zápisky ze školy. Byly takový nudně černý, a tak proč je nerozveselit. Teď s emi líbí mnohem víc a hned k těm školním deskám nemám takovej odpor :-D. 

Jak jste se vlastně měli? Musím se pochválit, tenhle týden co se týče blogování tady byl poměrně činný, plodný i se tu po dlouhé době objevil obrázek nakreslený mnou. Takže vlastně nemám ani tolik černý svědomí, že tady nic nebylo jako vždy :D. 

Teď zase kousek ke škole ať víte co se kolem mě děje. Včera jsem se učila, v úterý píšem písemku z předmětu jménem Cestovní ruch v České republice a Evropské unii. Zápisky tam jsou na téma EU a státy Evropy. Jelikož mám zítra do 18:40 a domu přijedu někdy po půl 8 a tak pozdě už mi věci do hlavy nelezou, tak se to učím už od včerejšího dne. No učím... to je silný slovo. Každej den si to 2x přečtu, ale to mi snad jako učení bude stačit. Nezdá se mi to totiž zas tak těžký a test by měl být formou kroužkování odpovědí, takže :-D. Taky jsem na test za 14 dní opakovala dvě dalšé témata na ekonomiku a jinak hrála Sims a hledala opět nějaký všemožný ptákoviny na netu :-D.
Nu a dneska jsem se učila, opět to samé. Dále jsem taky začla plodit němčinu, kterou mám nejpozději 23. 12. odevzdat a jelikož mi to fakt nejde, tak je dobrý, že jsem začla už teď, takže bych to měla stíhat. Po učení jsem si tady dělala ty desky, který vám ukážu na konci článku ;). Co jsem koukala výhledově do diáře, tak škola by neměla být tak strašná tenhle týden. Akorát jeden test.

Plány na příští víkend nemám, ale asi to bude ve znamení učení se. Za 2 týdny mi totiž začíná zápočtový týden a to bude masakr. Vážně z toho mám hrůzu. S ekonomií už začínám počítat, že jí udělám pokud vůbec na druhej opravnej, to je totiž vážně sílá :/. Umět počítat příklady s grafama na nabídku a poptávku + ještě dalších x témat. NO KDE TO BUDU POTŘEBOVAT?! Nikde!

Pokud se naskytne čas, měla bych se ozvat tady na blogu zase zítra. Mějte se krásně;).

MCR2
Huhe, moje super úžasné školní desky. Možná pro někoho trošku infaltilní, ale mě se sakra líběj! 8P 

Foto z DA od Nanamirio
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My cute school things ;P ellie* 11. 12. 2011 - 18:36
RE(2x): My cute school things ;P damn-girl 11. 12. 2011 - 18:43
RE: My cute school things ;P ellie* 11. 12. 2011 - 18:52
RE(2x): My cute school things ;P damn-girl 11. 12. 2011 - 18:58
RE: My cute school things ;P ellie* 11. 12. 2011 - 19:06
RE: My cute school things ;P mixx 19. 12. 2011 - 22:23