MEIN GOTT!

14. prosinec 2011 | 21.00 |

Přísahám bohu, ta škola mě zničí! Je tam teď p*sraně moc práce a tohle děsivý temto, když přemýšlím o ukončení studia a všem možnym skončí až příští středu. Je to vážně záhul a nebudu kecat, včera večer jsem se tady doma zase psychicky z toho sesypala a mamka mě tady musela uklidňovat. Zítra píšu opravnou písemku, docela jsem se na ní učila, tak snad jí teda už hějak napíšu aspoň na 3... 4 už mít nemůžeme = 4 už je jako neuspěl/a. 

Příští týden mám v pondělí opravnou písemku na Excel (mimochodem... s tim si vůbec nerozumim... to bude žůžo), dále v ten samej den písemku z Geografie Český Republiky (jak se to mám jako učit 6 souborů prezentací... hm?). V úterý mám pro velkou úspěšnost zápočtovou písemku z práva (hehehe... hahaha... ehm :() a zápočet z rétoriky, tam nás prý bude natáčet na kameru a to hodnotit = absolutní horor :-X. A středáááá? Tak ta je lidi ze všeho nejchutnější! Totiž, test ze španělštiny (néééé :'()... a test z ekonomie (to bude smrt všech smrtí.... tady počítám, že pokud to dám, tak až na druhej opravnej termín někdy v lednu :-X).
A abychom se z toho všeho mohli ve škole jít p*srat, tak nám bylo řečeno, že v tom zápočtovym týdnu se normálně krom testů zápočtovejch normálně vyučuje a jede podle rozvrhu. To bych teda chtěla vědět, když se budu vracet jako vždy domu ze školy kolem 6 večer, kdy se mám jako učit na dvě zápočtový písemky na další den??? Pardon, ale Chuck Norris fakt nejsem. To se dá jako zvládnout:? Můj mozek je schopnej přijímat informace totiž jen do 8 večer a poté vypíná :/.

Mimochodem a jsem tele. Dneska jsem ztratila ve škole svůj milovanej Ipod. Nechápu, jak se to mohlo stát, jelikož ho z kapsy u kalhot nevyndám a neustále kontroluju, jestli ho u sebe mám. Jak jsem všechno asi 2x prohledala a zjistila, že Ipod prostě nikde, tak už jsem vážně myslela, že si pujdu hodit. Ten přístroj, co přehrává mp3 mi totiž totálně přirostl k srdci. Kámoška byla hodná a místo ekonomie se ho se mnou vydala hledat po škole.
Nedoufala jsem, že se najde... fakt ne. Kdo vám v dnešní době vrátí takovou věc? No co... nakonec ho ale mám! Byl u sekretářky v kabinetě, prý ho tam někdo donesl, že ho někde našel. TAKŽE ONI JSOU NA SVĚTĚ JEŠTĚ HODNÝ LIDI! Opravdu mě to potěšilo, nebudu lhát. V dnešní době jsem totiž s takovejma lidma nepočítala. 

A kdybych se teď delší dobu nehlásila, tak poděkujte škole :-D. Určitě se ale ozvu ve čtvrtek, pak už bych měla mít totiž klid. Mějte se teda zatím a držte mi s těma písemkama a učením palce. Vážně se mi to totiž bude hodit.


Jo, NEJDOKONALEJŠÍ obrázek na světě! :-D

Foto z DA od Blackdyingrose

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: MEIN GOTT! selma 15. 12. 2011 - 08:47