Christmas ;)

23. prosinec 2011 | 17.47 |

 Jak se připravujete na Vánoce? Já dneska konečně dokoupila dárky a teď jsem je dobalila. Tenhle rok jsem se nějak rozšoupla :-D. Pro každýho z rodiny mám jeden hodnotnější nebo dva levnější :). A jelikož mám dárky, tak ze mě snad i spadla ta předvánoční depka, kterou jsem trpěla asi už dva týdny :-D. Jak jste na tom vy a těšíte se?.

Asi byste rádi věděli, jak se mi to povedlo či npovedlo v té škole. Dopadlo to výborně, čekala jsem to o mnohé horší. Povedly se mi uzavřít všechny zápočty až na Ekonomii (se kterou jsem počítala) a Geografii cestovního ruchu - tyhle dva testy si budu muset opravit v lednu, dále mě taky v lednu čekaj dvě zkoušky. V ostatních uzavřených zápočtech mám nejhorší známku 2 (známkování našich klasifikovaných zápočtů je 1 - 3 + neuspl/a). Tudíž nikde nemám trojku.... mám i jednu jedničku 8) (z Cestovního ruchu v České republice a Evropské unii). Dá se tedy říci, že jsem spokojená a ani mi tolik nevadí ty dva opravný termíny, někteří mají daleko horší výsledky, a tak si můžu vlastně pískat :-D. 

Včera jsem se konečně po dlouhé době viděla Maudí. Šly jsme se společně "projít" po Václavském náměstí a poté se stavily ve Starbucks na jedno velký dobrý kafe. Dala jsem si z vánoční nabídky a to perníkové latté - naprostá dokonalost 8). Maudí mi tam předala i dárek. Dostala jsem od ní Starbucks hrneček, nad kterým jsem jednou slintala. Udělalo mi to ohromnou radost, protože ten hrníček je vážně dokonalej! 8)
Já jí dárek ještě nedala, to díky tomu, protže jsem jelito a opravdu jsem neměla čas :(, ale už má slíbenej dáreček na leden :). 

A jak se jinak mám? Jo, jde to. Jsem ráda, že mám teď volnoooo a nic nemusim nějakých 14 dnů dělat - už jen ta představa! 8) Budu mít teda hodně času, takže čekejte články... čekejte nějaký kresby... čekejte nějaký fotky ze simíků.... čekejte zase nějakou tu fotku mého nail artu. Mělo by to tady zase ožít ;). Teď se loučím a zítra jsem ještě dorazím s vánočním přáním :P. 

Mrk, můj hrnek 8P


cup

Foto z DA od kiiw

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Christmas ;) boudicca 23. 12. 2011 - 22:28
RE(2x): Christmas ;) damn-girl 23. 12. 2011 - 22:34
RE: Christmas ;) anwiel 24. 12. 2011 - 00:18
RE(2x): Christmas ;) damn-girl 24. 12. 2011 - 00:22
RE: Christmas ;) anwiel 24. 12. 2011 - 08:52
RE: Christmas ;) mixx 24. 12. 2011 - 14:37