Family Jacquet

24. prosinec 2011 | 22.47 |

10 Konečně mám čas a tak jsem se pustila do předělávky všech maxis domů ve všem městech, které se dají v Sims 2 najít. Ten jeden jsem právě dodělala a jinak jsem na něm pracovala s přestávkama celé dnešní odpoledne. Jo, já vím, že je Štědrý den, ale já se na to tak těšila, že jsem si nemohla pomoct :-D. Jako první jsem si teda vybrala na předělávku rodinu jménem Jacquet. 
V patrovém domě žije žena staršího věku jménem Denise a horní patro obývá muž ve středním věku - Gilbert. Mám ke všemu co jsem předělala fotky a vše vám k tomu okomentuju :-D. Jdeme na to!

7

Tady vidíme dům ještě před přestavbou. Můžete vidět, tam jsou dva typy oken... to by nevadilo, ale dvě různé barvy oken jak můžete vidět mi prostě vadily :/. S tím se tedy muselo něco udělat...

6

Na tomhle obrázku vidíme půdorys celého domu. Jestli jsem na tomto půdorysu něco dělala, tak akorát o malinko zvětšila obě koupelny, ale nic víc.

9

Místnost, do které stoupíte z vchodových dveří, z verandy. Před předělávkou k sobě různé styly nábytku vůbec nepasovaly. Takže se to muselo nějak sjednotit a oživit. Na druhém obrázku už je vidět tedy předělaný obývací pokoj. Oživila jsem stěny oranžovou barvou. Předělala podlahu, okna... i dveře. Působí to o mnoho útulněji. 

8

Na tomto obrázku je kuchyň, do té se dostanete z obývacího pokoje. Co si budeme povídat, byla prvně hrozně nudná. Linku jsem tedy udělala bílou a podlahu se zdma jsem jako v obýváku změnila do oranžova. Hned bych v takové kuchyni s "ostrůvkem" trávila čas :P. 

1

Tady už je pokoj, jenž patří Denise. Totálně nesladěné s modrýma stěnama - ty s emi k Denise opravdu nehodí. Zaslouží si něco hezkého a proto tedy ta žlutohnědá kombinace. Takovou kombinaci moc nedělám, ale tady se mi celkem povedla :). Okna jsou opět udělaná jinak než byli předtím. 

2

Zde na obrázku už se necházíme v prvním patře. Tuto prostornou místnost obývá Gilbert. Největší změna proběhla u oken, celá jedna stěny byla praktický celá vyplněná oknama což dělá pékný dojem a v takovém pokoji bych ráda sama bydlela :). Taktíž bylo předěláno zábradlí a zelený koberec byl nahrazen podlahou, která ten pokoj dělá ptulnější. 

5

A tady již vidíte jak byl přestavěn dům i zvenčí. Střechu jsem předělala na tmavější... na verandě a balkoně jsme taktéž udělala tmavou podlahu, která se mi sem hodí víc a další velkou změnou je bílá cihlová "fasáda." 

Co myslíte vy? Mně osobně se takto předělaný dům líbí mnohem více :P.... a taktéž nemůže chybět proměna simíků - udělala jsem z nich jiné nové lidi :-D.

3

Denise jsem rozpletla ty vlasy a nechala je polorozpuštěné. Trošku jsem jí nalíčila a zakoupila nový šatník. Cělkově jí to několik let ubralo a za to se na mě určitě zlobit nebude ;). 

4

A Gilbert. Stylovější a rozhodně nepůsobí jako takový ucho jako předtím. Hned bude mít určitě větší pozornost u žen :-D.

Tak jak se vám to všechno líbí? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Family Jacquet anna jade 24. 12. 2011 - 23:41
RE(2x): Family Jacquet damn-girl 24. 12. 2011 - 23:46
RE: Family Jacquet iwettexd 25. 12. 2011 - 12:26
RE: Family Jacquet mixx 26. 12. 2011 - 18:19