Nails, gifts and trip ;D

25. prosinec 2011 | 17.35 |

nails6Mrkněte na tu fotku - jsem si zase den před Štědrým dnem hrála s nehtama a dopadlo to takhle :-D. Můžete na tý fotce vidět hned tři nový zdobící laky, o kterých jsem tady mluvila ;D. Ještě mám jeden novým černý se třpytkama a ten jsem ale zatím nezkoušela, ale na to dojdeee... na to dojdeeee.

Jak jste prožili Vánoce? Pohodový svátky s rodinou... hodně dárků a tak? :-D U nás byly vánoce fajn, akorát táta včera v půl 6 večer pustil Anni ven a v půl 7, když jsme šli večeřet tady ještě nebyla - celou večeři jsem trnula strachy takže jsem ani moc nejedla... jen z donucení :-D. U Bylo půl 8, byla tu babička - Anni furt nikde. Takže jsem trnula ještě u rozbalování dárků a taky potom... no vrátila se domu až před půl 11. Hlavní ale je, že se mi vrátila. Ona prostě ví, jak mě pozlobí :-D.
A co mi daroval ježíšek? V té největší krabici jsem objevila odšťavňovač. Dneska jsem ho zkoušela a je naprosto dokonalej a ta šťáva z toho - delikatesa 8P. Taky jsem dostala poukázku na čokoládovou masáž - na tu se teda sakra těším! To bude žůžo! Čokoloádová masáž a jenom pro mě! :-D. Od bráchy jsem dostala LIVE Green Day CD, na němž jsou i nahrávky z proslaveného Woodstocku z roku '94 :-D. Dále jsem dostala 3 000,-... ty mi poslouží jako část peněz na kurz nehtové modeláže... anooo bude ze mě nehtařka. Já se musim cpát prostě do všeho co mě aspoň trošku baví :-D. Díky vlastnímu koníčku si budu něco málo vydělávat a to je přece super ne :-D. Co mi udělalo další radost je ložní souprava, která je extra teplá jelikož to vypadá jako beránek, ale neni to beránek - už jsem zkoušela... krásně se v noci spí, protže ani na minutku vás nezasáhne chlad což se hodí člověku, který je neustále zmrzlej přes celou zimu :-D. To chlupatý prostěradlo jsem ale využila jinak - přehodila jsem ho přes křeslo u mého pc, takže mě to neustále hřeje a mně není zima ani u pc :-DDD.
Taky mám hromadu kosmetiky (průhledný lak, tekutý linky, paletu stínů, černý stíny, odlakovač v tužce, balzám na rty, krém na kůžičku u nehtů, štětec na pudr). Taky jsem dostala voňavku - tu už jsem jednou měla a je naprosto úžasná 8))). Takže dárky jsou fajn a já mám radost... zítra ještě přijede druhá babička s dědou a strejda s tetou a jejich dětma a to budou další dárky :-DDDD.

A dnes dopoledne jsem byla s mamkou na Pražskym hradě. Učitelka nám říkala ve škole, že 25. 2. dopoledne tam je málo lidí a vůbec žádný cizinci. No, neustále jsme s mamkou říkaly, kde to jako vzala xDDD. Na Malostranském náměstí jsme se stavily ve Starbucks a koupili si grande Toffee Nut Latté a vyrazily s tou ňamkou v ruce na Karlův most. Pak už začínalo pršet, takže jsme dojely tramvají na nádraží a z nádraží vlakem domů.
Procházka byla každopádně vydařená... ovšem nevýhodou bylo, že pokud chcete na Pražskym hradě navštívit Zlatou uličku, tak musíte zaplatit cca 200,- což mi teda přijde jako DOOOST vysoká cena! Ale jak říkám, jinak moc vydařený.

Teď jsem chtěla udělat další přestavbu, jenže se mi to 2x seklo ve stejný čas a na stejném místě - po druhém restartu pc jsem to tedy vypla a zkusím to zítra. Však teď na to budu mít měsíc čas :-DDD. 

A co jste dostali vy? Z čeho máte největší radost?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nails, gifts and trip ;D mixx 26. 12. 2011 - 17:56
RE(2x): Nails, gifts and trip ;D damn-girl 26. 12. 2011 - 22:26
RE(3x): Nails, gifts and trip ;D mixx 27. 12. 2011 - 12:43