Gifts! :-D

26. prosinec 2011 | 20.01 |

A máme tady další den :-D. Když jsem dneska ráno vstala, těšila jsem se, protože hehe, jsem měla obdržet další dárky od druhý půlky rodiny :-D.Předtím měl být ale oběd. Ten byl zábavnej, protože na oběd měly dojít obě babičky a dědové a měla být kachna a krůta se zelím - ani jedno nejím :-D. Fuj, mně ty ptáci prostě nechutnaj.

Tudíž mi mamka dělala expres jídlo . měla jsem bramborovou kaši s dušenou zeleninou = moc dobrý, pochutnala jsem si 8P. Po obědě měl dojet s dárkama ještě strejda s tetou a jejich dětma, ty chvíle jsem si tedy krátila nad simíkama a udělala další proměnu... ta tady taky dneska bude ;). Po půl 3 teda už konečně přijeli a mohlo se jít na rozbalování dárků. Totálně mě rozhodil jeden dárek... od strejdy jsem dostala TABLET! Genius G-Pen F350, patří to k tomu úplnýmu základu, je to mrňavý, ale mě to teda na ty moje kreslící pokusy totálně staší. Jsem za to prostě šťastná :P. Vážně mně to dostalo, protože přesně ten tablet jsem si chtěla kupovat a nikdy jsem o tom před strejdou nemluvila :-D. Další dárek, jenž mi udělal opravdu radost je kosmetická sada na nehty - krém, olejíček na kůžičku, pilník a leštítko. Ovšem ostatní dárky mě teda dost zklamaly.
1) koženy rukavice (pravá kůže)... nechápu jak mi někdo může dát kožený rukavice, když je o mě po celé rodině známo, že prostě pravý kožený věci neuznávám - navíc se mi z toho zvedá žalůdek :/. 2) kalendář s receptama... jakoby nestačilo, když jsem se minulý rok plácla, jak mě baví vařit a pak jsem pod stromem našla 3 kuchařky s českejma jídlama... ač jsem říkala, že český jídla mě opravdu nebavěj... 3) deštník... světle modrej... jako bych už rok neříkala, že pokud si koupím deštník tak jen černej a nebo černej s bílejma či červenejma puntíkama. Tyhle tři dárky jsem teda totálně nepochopila... kupuju snad já věci, které ostatní akorát popudí? No nekupuju... právě naopak se snažím, aby měli lidi z toho dárku opravdu radost. 

Zpátky k tabletu. Už mám nainstalovaný cd k tomu... i jsem to i zkoušela. Pro mě to je vážně nezvyk, takže několik měsíců bude trvat než s tím dokážu nakreslit něco, co se bude dát zveřejnit, ale každopádně se na seznamování s tou věcičkou těším :P.

A to bude k mému "deníku" dneska všechno... teď musím ještě uložit ty fotky ze simíků, dát je sem a něco k nim napsat jako minule. Tak zatím ;).... jooo ještě dvě fotečky :-D

tablet
Tady je již zmiňovaný tabletek... kvalita fotky je strašná... udělala jsem vážně jen cvak. Někdy ho zkusím vyfotit líp :-D

nails7
A tady je ta kosmetická sada :P

Foto z DA od the-ice-chef

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Gifts! :-D mixx 30. 12. 2011 - 14:00
RE(2x): Gifts! :-D damn-girl 30. 12. 2011 - 14:20