Dancing in the night

28. leden 2011 | 22.31 |

Já jsem případ pro psychiatra. Oplívám naprosto úžasnou náladou a pak se div né zhroutím kvůli textu od P!nk (F*cking Perfect se jemnuje ten song). Totálně hned mě popadne nálada outsidera a když se člověk svěří na blogu s náladou, tak mu odvětí "Další taková...". Což dokáže člověka nechutně strašně z*urveně moc podpořit div by se nejraději nezastřelil. A já už na to asi vážně s*ru moje dotazování u té osoby skončí u věty "Ahoj jak se máš?", protože mě už to i přestává zajímat. Ale aspoň si můžu říct teď "Bože díky, že mám několik opravdových kamarádů, kteří mě podpoří", jelikož být to asi před dvouma lety, tak tu depresi asi fakt dostanu. Tohle neni deprese, jen se cejtím jak outsider a až se ráno vzbudím a otevřu oči bude zase dobře, a tak se zase budu těšit až bude zítra ráno.

Zítra odjíždíme během odpoledne asi s mamkou do centra a určitě si dojdeme někam na kafe :). Potom bude sobota večer a já se budu těšit na to, že zítra bude neděle a tedy zítra už pujdu do školy a uvidím zase všechny ty super lidi, který mám tak strašně moc ráda :) a pak je tady má sestra a taky Maude. Dvě osoby za který bych dala ruku do ohně. Né počkejte, né ruku, obě ruce a bez váhání :).

A co jsem jinak dělala během těch dnů, co jsem sem nepsala? No, měla se prostě skvěle. Nemám si na co stěžovat :D. Hádaly jsme se Verčou o propisce, bavila se s klukama na téma antikoncepce, což teda bylo sakra zajímavý :D a hlavně vtipný XD.

Dále bych chtěla říct - čtu jako vzteklá XD. Během 6 dnů jsem přešetla Babičku o 205 stránkách ve formátu A4. Teď tady mám připravenou Kytici a těším se na ní 8). Maude mi koupila čaj, který mi předala ve středu. Dnes jsem ho měla, povedl s emi i správně vylouhovat a musím říct, JE NAPROSTO ÚŽASNEJ! MAUDE PATŘÍ TI VELKÝ DÍK :)!

Teď jdu dále poslouchat ještě nějaký písničky. Fakt mě to baví, něco poslouchat a u toho hned pročítat text té písničky :). Mějte se tedy a užícejte si páteční večeeeer :)

Foto z DA od ValentinaKallias

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dancing in the night mixx 29. 01. 2011 - 11:43
RE(2x): Dancing in the night damn-girl 29. 01. 2011 - 11:47
RE: Dancing in the night maude 29. 01. 2011 - 16:29
RE(2x): Dancing in the night damn-girl 29. 01. 2011 - 19:56