Ordinary day...

28. prosinec 2011 | 11.16 |

 Tak jak si užíváte prázdniny? Nuda? Či zábava? Mně už je o něco lépe než včera... včera to bylo opravdu nesnesitelný. Bylo to asi takový, že kdyby se pořádala soutěž ve 100% EMO výrazu, tal tu soutěž zaručeně vyhraju. Psychika se posunula... furt je mi smutno a furt uvažuju, že to byl třeba jen špatněj sen, ale už při pomyšlení na mojí malou mršku nezačnu řvát. Ale to úplný vyléčení ještě nějakou dobu potrvá a ten nějakej smutek stejně zbyda napořád při pomyšlení co kdyby a bla bla bla.
Další číču už asi v tomhle domě mít nebudu... tátovi se nedá vysvětlit, že kočka si zvykne jen na domácí prostředí a pak jí nic nechybí, navíc tady jde kočku v domě udržet opravdu těžko, když jsou v létě otevřený dveře. Takže kočku až ve svém, kdy jí ani náhodou nebudu pouštět ven. Jo teď říkám až ve svém, ale jak se znám... po 3 měsísích začnu otravovat na jaře s nějakým koťátkem. Včera mě mamka vytáhla ven, abych tady neseděla v tom prostředí celý den, a tak jsem se vydala do zverimexu, že si tam třeba vyhlídnu nějakou myšku. Jenže, jooo jsou moc hezký... i leguán by mě lákal, ale při hlubším zamyšlení. Mě by nebavilo starat se o to tolik jak o kočku. Miluju kočky, jestli nějaký zvíře ke mě do pokoje, nějaký mazlivý zvíře, tak a jedině kočku. Máme furt kocoura (Hero), ale ten mě nějak nemusí. Jehjo oblíbenec je táta a nás ostatních si nevšímá, jenže já bych zase chtěla nějakou číču, která by byla vázaná na mě :-D. Je to totiž úžasnej pocit, vždycky když jsem se vrátila ze školy, tak první co bylo, že mě Anni běžela přivítat a pak s enechala nosit po baráku klidně hodinu a celý večer se ode mě nehnula. 

Co mám v plánu dnes? Prakticky strašně nudou činnost - dojít na poštu a zaplatit paušál za mobil. Já a vyplňování úředních věcí, už si nad tím papírem lámu hlavu půl hodiny :-D. Stejně tam budu muset jít, protože to je ten poslední den, kdy se to dá zaplatit. 

Co nového o tabletu? Už jsem nějak pochopila ty základní věci, jako jak správně držet pero aby to malovalo a tak. Je to ale stejně úplně něco jinýho. Víc to klouže... mnohem víc než tužka po papíře. Navíc mě s tím baví pracovat, takže bych i řekla, že se to nebudu učit tak dlouho jak jsem myslela. Furt si dělám srandu, že asž se to naučím, tak napíšu do obchodu s oblečením jménem DropDead a budu tam dělat návrhy na trička :-DDDD. 

A teď mě omluvte... jdu si lámat hlavu nad tím papírem :-D.

BTW: Já vím, slibovala jsem další přestavu, ale ten pozemek teď nějak blne, takže řeším problém :-D.

Foto z DA od furan-san

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ordinary day... boudicca 29. 12. 2011 - 20:18
RE(2x): Ordinary day... damn-girl 29. 12. 2011 - 21:00
RE(3x): Ordinary day... boudicca 02. 01. 2012 - 23:55
RE(4x): Ordinary day... damn-girl 03. 01. 2012 - 08:34