Jonáš Moul

29. prosinec 2011 | 17.49 |

 Tak jsem to konečně dodělala a přicházím s další přestavbou. Tentokrát jsem se vrhla do přestavování domu, který patří chlápíkovi jménem Jonáš Moul. Je to mladý můž, který má menší domek, který obývá sám, takže mu stačí jen málo místo. Minule jsem předělávala domek pro starší paní a muže ve středním věku a dnes pro mladého muže, tudíž jsem k tomu musela zvoliz i jiný styl nábytku. Snad se vám tedy i tahle přestavba bude líbit. 

Moul7

Takhle dům vypadal před přestavbou. Jak vidíte nemá moc okec a působí tak nějak nudně, a tak jsem se rozhodla s tím něco udělat.

Moul6

Na tomto obrázku vidíme půdorys domu. Jak vidíte, není nijak moc vybaven a jsou tam jen ty nejnutnější věci a všechno působí tak nějak nedoladěně neupraveně.

Moul2

Na prvním obrázku můžete vidět vstupní chodbu. Na stěnách je bílá cihla a chodbička nyní ničím vybavena ani nijak vyzdobena. Na druhém obrázku už je chodbička vybavená mnou. Vybourané staré okna a místo nich velká okna od země až ke stropu s celkem moderním desingem. Zde už nic nechybí, je tam totiž stolek na odkládání, stojan na deštníky a ten druhý roh jsem vyplnila kytkou. 

Moul8

Jedním krokem z chodby se ocitneme hned v obývacím pokoji. Stěny obýváku opět "zdobí" bílá cihla, jenž zde působí hrozně studeně a neútulně. Nábytek sedá říct nic moc, vypadá to jako kdyby to simíkům upadlo od ruky a už to tak nechali a na takový prostor tam je jen jedno okno :/.
Na obrázku č. 2 tedy už můžeme vidět předělaný obývák. Dala jsem zde stejný okna jako jsou v chodbě a rovnou je umístila přes celou stěnu. Obývák se tím pádem stal vzdušnější a útulnější a navíc je tam o mnoho víc světla, což se především v zimních měsících, kdy je málo světla, ocení. Nábytek je sladěn do bílé barvy a na stěnu jsem chtěla dát nějaký kontrast - takže proto stěna tmavá. Před sedací soupravou můžeme vidět čajový stolek, který se mi zde zdá jako ideální doplňek. Nechtěli byste přeci také na takovém mstě sedět na zemi u čajového stolku s nějakým výborným čajem? :)

Moul4

Z obývacího pokoje se dá dostat do této kuchyně. Kuchyň před úpravou na mě působí jako restaurační kuchyň - to ta barva el. spotřebičů. A co ten stolek? Kdybyste žili někde sami, určitě byste neměli tak malý stolek a jen s JEDNOU židlí. 
Na druhém obrázku už je kuchyň přestavěná. Na chlapa možná nezvykla červená, ale krásná a moderní se spoustou světla a navíc s velkým stolem hned pro 4 simíky a při mytí nádobí se můžete kochat výhledem na ulici.

Moul5

A nyní se dostáváme do Jonášova ložnice. Budu se opakovat, ale nudná a nevýrazná - jako vlastně všechno před přestavbou v tomto domě. Vývojáři asi nemají smysl pro vybavování :-D. 
Světla ložnice tedy vyměněna za tmavou - pro chlapa, který v tomto domě žije sám se mi to zdá být ideální. Neodolala jsem to sladit do černa společně s tmavou tyrkysobvou barvou na stěnách. Stěny jsou oživeny díky obrazům s fotkami slavných měst. 

Moul3

Když vídeme z ložnice a vydáme se do posledních dvěří, které jsem ještě nenavštívili dostaneme se do koupelny. Nenacházím v té koupelně před přestavbou ani špetičku nápadu a nějakýho toho snažení se, aby to vypadalo nápaditě a útulně. To jsme tedy musela změnit!
Udělala jsem jí tedy v tmavě modrých barvách - přece nebude mít chlp samotář světle krémovou koupelnu :-D. Připadá mi celkem dost stylová a do takové koupelny bych se osobně vždycky těšila :-D. Snad se líbí i Jonášovi.

Moul1

A tady už i změna venkovního prostředí u domu. Vyměně ten šílenej betonovej plot za tento... udělány nové chodníčky a taktéž jiná fasáda - tmavé cihli. Doufám, že simík neni z celé té přestavby spokojený a bude se mu tam dobře žít a nebude na mě nadávat :-D.

Doufám, že i vám se další "díl" líbil a že s etěšíte na další ;D. Budu rády, když se opět o názor podělíte do komentů ;D. 

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jonáš Moul anwiel 30. 12. 2011 - 14:38
RE(2x): Jonáš Moul damn-girl 30. 12. 2011 - 19:00
RE: Jonáš Moul anna jade 30. 12. 2011 - 17:31
RE(2x): Jonáš Moul damn-girl 30. 12. 2011 - 19:00
RE: Jonáš Moul anwiel 31. 12. 2011 - 12:51
RE(2x): Jonáš Moul damn-girl 31. 12. 2011 - 12:57
RE: Jonáš Moul anwiel 31. 12. 2011 - 13:52
RE(2x): Jonáš Moul damn-girl 31. 12. 2011 - 13:55