Sushi boy :-D

30. prosinec 2011 | 22.20 |

 Vidíte to sushi na obrázku? Tak to je můj první tabletový výtvor, který tady jsem schopná prezentovat a nebudu se za to ani tolik stydět, i když nějakej ten stud spojenej s tou čmáranicí by se přece jen našel :-D. Jenže já mám prostě v poslední době k jídlu s xichtama slabost, je to roztomilý 8) :-D. 

Dneska to bylo ráno moc zajímavý. Vstala jsem, odšourala jsem se převlést - to je to první co ráno dělám :-D. Závislák (já) co první udělá, když ráno otevře oči, tak se začne převlíkat z pyžama do odmácího a mezitím zapne počítač... ehm xD. Teda, když mám volno a nechodim do školy :-D. Pak jsem odešla na snídani, kde jsme zasedla ke stolu a v tu chvíli na mě spustili co se mnou je. Takže jsem jim odpověděla "Co by mi asi tak mohlo bejt..." To začli s tím, že vypadám den ode dne hůř a pak už následovala 15 minutová přednáška o tom, že se snad kvůli Anni nehodlám utrápit. No, celých těch 15 minut jsem hleděla do talíře, jedla a neřekla ani Ň... po jídle jsem se teda zase zvedla a odplula do pokoje. 
Od tý doby se mnou na to téma nemluvili... asi už to vzdali. Ale co, mně to totiž totálně vyhovuje. 

Mimochodem... spřádám plány, když budu mít konečně tu práci od března a k tomu dělat nehty. Mám totiž v plánu najít si nějakej studentskej byt a tam se odstěhovat a pořídit si tam čičinu, abychom mohli spolu krásně živořit. Kdo ví, ale jak to je se zvířatama... v kolik studentskejch bytech je snesou že? Toho se trošku bojim... a stejně mám asi skreslený představy a ty peníze mi ani náhodou nebudou stačit.

A zítra máme co? Máme Silvestr. Takže, chtěla bych a snad se k tomu i ukecám tady udělat nějakej článek o tom co se mi v tomhle roce povedlo a co ne a co očekávám od toho dalšího a tak. Takovýhle články mám osobně ráda, takže bych se k tomu snad mohla i ukecat.
Jak budu trávit Silvestr? Doma. Měla jsem jít s Maudí ven ale vzhledem k okolnopstem týkajících se Anni nemám cokoliv chuť slavit. Takže bych si nejradši v 11 šla lehnout a spát, ale to mi asi doma neprojde :(. Nemůžu se na ten den dočkat :-X... především ať je co nejdřív za mnou. Tak mě dyštak čekejte zítra ;)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře