PF 2012

31. prosinec 2011 | 14.36 |

 Předem bych vám všem čtenářům mého blogu chtěla popřát vše nejlepší do roku nadcházejícího. Ať je stejně dobrý jako rok tento a pokud se někomu nevyvedl podle představ, tak ať je lepší.

Pustila jsem si k tomu příjemnou hudbu, která lahodí mejm ušiskám (SUM 41 - Screaming Bloody Murder) a můžu se pustit do psaní, co mi tento rok dal a vzal. Budu se to snažit sesekat na to nejdůležitější ať z toho nemáme kilometrovej článek :-D. 
Celý ten rok by se dal vyznačit jen pár slovíčkama jakožto VZTAHY, ŠKOLA, ELEKTRONIKA, HUDBA, KNIHY, SIMS 2, KREATIVITA, ANNI

1) ŠKOLA: Přenesla jsem se přes maturitní období a s celkem dobrýma známkama jsem byla v ročníku, který představoval pokusný králíky na státní maturitu. Hodně bylo lidí, kteří to neudělali, ale já jo. Což mi pomohlo dokázat, že asi nebudu tak pitomá jak si myslím.
Taktéž jsem nastoupila na vysokou školu, u které přicházím k tomu, že když vypustím vedení a některé učitele, tak mě ten obor cestovního ruchu vlastně i baví.

2) VZTAHY: Asi jsem přišla o nejlepší kamarádku, o které jsem si vždy myslela, že se na ní můžu spolehnout a nemusím se bát toho, že by mě bez nějakého varování opustila jako ty lidi, předtím před několika lety, ale za ti jsem získala spousty skvělých lidí na vejšce. A když říkám skvělých, tak opravdu skvělých. Dalo by se říct, že to jsou lidi, kvůli kterým vstávám, protže vím, že oni mě rozveselí a podrží. 

3) ELEKTRONIKA: Jak vtipný xD. Né fakt, dostala jsem k narozeninám notebook, po kterém jsem toužila a k vánocům jsem dostala i tablet, jenž jsem si taky nesmírně moc přála.

4) HUDBA: Splnil se mi sen a já se s Maude konečně dostala na svůj vysněnej festival Rock For People. Byl dokonalej a i v příštím roce bych ho ráda navštívila. Díky Rock For Peopelu, jsem také opakovaně poznala My Chemical Romance a tentokrát se na ně opravdu upla. Díky nim jsem taky poznala další skvělý kapely jako jsou Billy Talent. Sum 41, 30 Second To Mars. Dále jsem poznala i fenomenální český Sunshine, kteří pro mě jsou tou nejlepší kapelou co v ČR můžete potkat a právě díky Sunshine jsem poznala i Charlie Straight.

5) KNIHY: Ty jsem louskala nejvíce do léta. Přečetla jsem 20 knih k maturitě a všechny díly Harryho Pottera. Bohužel teď jsem od léta pořádně na knihu nesáhl. Od té doby co jsem dočetla HP mě nic nedostalo natolik, abych to pořádně rozečetla.

6) SIMS 2: Tak těm se (řekl bych) opravdu věnuju. Jak můžete vidět, neustále vymejšlím a stavím něco nového. Docela časo tady i ze simíků něco najdete a mě to neskutečně baví 8). 

7) KREATIVITA: Před několika lety jsem navštěvovala kroužek kreslení, pak jsem se na to vybodla.

.. vlastně na celý kreslení a tento rok jsem po několika letech začala opět kreslit a neskutečně mě to naplňuje. Jsem ráda, že jsem tuto činnost po tak dlouhé době opět u sebe objevila... a možná bych si i troufla řící, že se i možná zlepšuju :-D. 

8) ANNI: Po roce a půl mě tenhle můj čumáček opustil. Zrovna ve chvílích, kdy jsem měla opravdu pocit, že nás nic nerozdělí, ale osud je osud... dá se to vůbec nazvat osudem? Víte... ty poslední měsíce s ní byly opravdu nádherný. Vždycky jsem přišla ze škole mě vítala a už se do konce dne ode mě nehla a pokud přeci jo, byla po pár minutách zpátky. Vždycky čekala před koupelnou než se umyju a mňoukala ať si pohnu. O každej jogurt jsem se s ní dělila. Někomu to přijde absurdní, ale tyhle chvíle pro mě vždycky znamenaly strašně moc.
Víte... musela umřít někdy k ránu... někdy v tý době, když mně se o ní zdálo jak se v pořádku vrací domů. Jako by se zrovna se mnou v tý chvíli naposledy přišla rozloučit. Teď budu znít jako blázen, ale kolikrát slyšim mňouknutí, zaškrábání na dveře - věřim tomu, že tady furt někde je a hlídá mě akorát já už jí teď nevidím.
Navíc jsme si s mamkou už teď naprosto jistý, že její smrt byla nšťastná souhra náhod. Ona se ttiž hrozně bála aut a cizích lidí, tudíž je blbost, aby tu silnici chtěla přecházet. Spíš to vidíme tak, že se zrovna chudák něčeho lekla a odskočila - bohužel pod kola vozu. 
 

A to by bylo vše z těch klíčových věcí z roku 2011. Jak říkám, něco tento rok dal a něco vzal... někde si to vybral až moc krutě... nestačí jen doufát, že rok 2012 bude o mnohé lepší než tento... tedy především ten konec...

A menší statistika - za tento rok i s tímto bylo napsáno na tomto blogu 316 článků. To je úctyhodnej počet :P. 

A JEŠTĚ JEDNOU VÁM VŠEM PŘEJI VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU! :)

Foto z DA od BeTalentArt

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: PF 2012 tabby 31. 12. 2011 - 15:04
RE(2x): PF 2012 damn-girl 31. 12. 2011 - 15:24
RE(3x): PF 2012 tabby 31. 12. 2011 - 17:00
RE(4x): PF 2012 damn-girl 31. 12. 2011 - 18:16
RE(5x): PF 2012 tabby 01. 01. 2012 - 02:34
RE: PF 2012 mixx 31. 12. 2011 - 16:46