TOP 5

31. prosinec 2011 | 15.23 |
› 

 Tak se opět zaměříme na nějaké ty moje oblíbené písničky ne? Řaklebych, že je na to akorát tak čas. Dlouho se tady nic neobjevilo. Jen doufám, že vás tím svým výběrem neunudím a bude se vám aspoň něco líbit :-D. 

   Sum 41 - We're The Same

We're The Same. Hrozně se mi líbí ta rychlost, ta melodie 8). Ten samostatně hrající nástroj mi připomíná hudbu z nějakýho westernovýho filmu jak se jezdci na koních snaží přepadnou vlak, nemůžu ci pomoct :-D a naprosto zbožňuju ten konec písničky 8).
 


Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge

Stará Red Hoťácká prácička, ale já jí miluju od prvních tonů co jsem jí slyšela. Dokonalá, pomalá a s nádhernym textem 8). "Is the city I live in, the city of angel Lonely as I am, together we cry. "


The Donnas -  Don't Wait Up For Me

Tuhle kapelu znám díky Tré Coolovi, jelikož tenhle bubník z Green Day měl prý před několika lety s bubenící téhle kapely pletky, a tak jsem si jednou zkusila pustit pár písní, některé se mi zalíbily a občas si je teda i pustim a právě tahle je jedna z mých favoritek od nich :). Hrozně se mi tam líbí ty kytary 8).


Sunshine - Vampire's Dance Hall

Všechno co má nějakou i sebemenší spojistost s upírama je skvělý :-D... takže je skvělej i tenhle song z jejich starého alba Moonshowers & Razorblades. Právě Vapire's Dance Hall se rychle objevil v mém playlistu této kapely :). 


30 Second To Mars - King And Queens
 

Ty zvířecí zvuky na začátku 8) a Jaredovo "Aaaaaaaaaa" do toho, prostě dokonalost. Klidně bych to mohla i označit za srcovou záležitost co se jejich počinů týče. Vlastně, já mám hrozně ráda celý to CD jménem This Is War, to je jedna dokonalejší písnička než druhá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 mixx 31. 12. 2011 - 16:43
RE(2x): TOP 5 damn-girl 31. 12. 2011 - 18:20