Maggie

3. leden 2012 | 18.03 |

 Tak mám už doma číču, tu kterou jsem tady ukazovala na fotce. Nakonec se jmenuje úplně jinak, než jsem sem včera házela. Jmenuje se Maggie 8). 

Jak to teda dnes probíhalo? Ráno jsem se probudila a běžele se na net kouknout jestli je volná a pak volala mamce. Táta mi včera večer totiž řekl ať tam zavolám a sjedem pro ní. Dnes ráno jsem mu tedy poslala smskou otvírací dobu útulku a on mi na to odepsal "Já mám kocoure domluvte si to s mámou." Což mě s prominutim pěkně nas. když ještě den předtim než šel spát řikal úplně něco jinýho. Takže jsem zase volala mamce a ta ať zavolám do útulku, že by tam see mnou sjela, ale spíš se jí to hodí až ve čtvrtek, jestli by nám jí tam mohli podržet.
Volala jsem do útulku, tak mi řekli, že takový rezervace dělat nesmí. Opět jsem volala mamce... ta že tam pro ní sjedem dneska... tátovi jsem psala, že pro kočku jedem s mámou dopoledne... na to mi odepsal, že když jsou všichni domluvený, tak tam se mnou sjede a no problem... zpětné volání mamce.
Ráno mezi těmito telefonáty jsem umyla a vyčistila kočičí záchod, povysávala v pokoji... umyla mističky.

Ve tři odpoledne jsem se s tátou vydala autem do útulku. Tam nás pán přijal, vedl přes dvůr kolem venkovních voliér pro číči a dovedl nás do dalšího domu, kde měli všechny kočky. Čekala jsem, že budou v klecích, ale kolem dokola bylo spousta vnitřních voliér, ve kterých byly skupinky koček. Měli tam krásný teplo... voliéry krásně vybavený dostatečným množstvím pelíšků a škrabadel.
Hledal n´ám tu naší vybranou... byla hned na kraji, jenže spala takže jí musel probudit Vyšel z voliéry a podal mi jí. Já si jí vzala do náruče a oa mě okamžitě začla olizovat a vrnět 8). Všechny ostatní kočky stáli u dveří a mňoukali... chtěli taky ven. Se slečnou jsem podepsala smlouvu o tom, že pokud se do 6 měsíců ozve původní majitel musí jí vrátit, ale ať se nebojím protože byla nalezená po vánocích venku v krabici... nějakej "dobrák" jí vyhodil.

A teď už jí mám doma. Se všema z rodiny se mazlí a jakmile se vzdejchnu na malilinkou chviličku tak brečí za dveřma. Ano trošku jsem nečekala, že bude hned tak přítulná. Je roztomilá 8). Neustále tady něco prověřuje.

Sranda na ní je, že jak jí člověk hladí, tak ona vrtí ocáskem jak pejsek :-DDD.

Maggie

Fotila jsem jí narychlo.. vůbec se nechce fotit... na každý jiný fotce má vždycky jen půlku těla. Do příště se jí pokusím vyfotit o mnohé líp :).
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Maggie tabby 03. 01. 2012 - 20:09
RE: Maggie iwettexd 03. 01. 2012 - 21:42
RE: Maggie anwiel 03. 01. 2012 - 21:44
RE: Maggie mixx 06. 01. 2012 - 17:54