Greyhound!

28. říjen 2010 | 15.34 |

adopce chrtůVždycky jsem přemýšlela co si pořídím za psa až se odstěhuju od rodičů. Věděla jsem, že určitě si s sebou vezmu své kočky (Hera a Anni). Teď už vím jakého psa chci. Chci chrta. Potřebuju ho zachránit.

V Anglii, Irsku a Anglii se totiž toto plemeno pokud dozávodí týrá nebo posílá na smrt. A v České republice existují nadace, ve kterých si tohoto chrta můžete adoptovat a tedy mu zachránit život před smrtí. Jednou za ča se pořádají transporty těchto psů z těchto zemí do ČR. Předem projdete pohovorem, zaplatíte určitou částku, vyberete si psa a pak si ho převezmete.

Je to mnohem lepšízachránit nějaké zvíře než si koupit nějaké čistokrevné za 40 000 a tamtoto tím pádem poslat na smrt. Proč sou takový lidi? Posílá je snad někdo nasmrt kvuli tomu, že jsou třeba starý? Ne, tak proč posílat na smrt němou tvář jen kvůli tomu, že už skončila svou závodní kariéru. JE TO HNUS! A tak jdem se rozhodla, že jak si budu pořizovat psa, jedině touto formou. Adoptuju si ho a a nikho ho nebude muset zabít.

Jestli chcete o této nadaci zjistit více máte možnost NA TÉTO STRÁNCE!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Greyhound! pajenka®svetu.cz 28. 10. 2010 - 16:07
RE: Greyhound! damn-girl 28. 10. 2010 - 19:01