Hot raspberry with vanilla ice cream :P

14. leden 2012 | 15.30 |

 Jelikož jsem před hodinou uklidila po baráku všechno co jsem měla a nevěděla co dál a probudila se u mě chuť na ty horský maliny se zmrzkou + jsem měla chuť se s tim i patlat, tak jsem se do toho pustila :-D. Šlo to docela rychle... ono ohřát maliny v kastrůlku na plotně a vytáhnout zmrzku z mrazáku neni tak namáhavá práce, to všichni víme, ale já jsem prostě já :-D. 
Šlo to od ruky, takže do 15 minut byly na stole. LAHODÁÁÁÁ! 8) Tu dobrotu jsem neměla asi 2 roky, takže jsem si na nich opravdu pochutnala. Maliny byly akorát dost kyselý, ale to k tomuhle patří a vlastně ač nemám ráda kyselý věci... tady mi to ani taky nevadí. Jsem zvědavá, kdo o to bude projevovat zájem až dorazí všichni domu a uvidí tu ušpiněný pohárek od malin a zmrzliny :-D. 

Včera jsem sem nepsala, protože ráno jsem uklízela, odpoledne spala... poté koukala na kriminálky na Nově :-D. Odložený případy to je prostě moje :P... navíc od půl 5 večer tam vždycky běži Dva a půl chlapa, což je seriál, kterej naprosto miluju :-D a večer jsme byly na strejdově oslavě. Slavil 40 let. Už je to velký chlapec :-D. Samozřejmě byla sranda a já si to náramně užila. Pila jsem tam jablečnej džus s morgenem (na to se každej nehorázně kření co to piju zas sra...), ale mně to prostě chutná. Měla jsem 2 trojdecky a půl a při rychlý chůzy na autobus při cestě domů se mi z toho udělalo trošku nevolno, takže jsem bojovala se žaludkem (nakonec jsme i boj vyhrála úspěšně), i tak se mi ale zbytek rodiny smál, že prdlajs vydržim. Hlavně tatínek z toho má pokaždý hroznou srandu. Nemůžu ale prostě za to, když se mi vždycky z ničeho nic objeví klapka a já už nemůžu dál.. to je taky důvod, proč jsem se nikdy neopila. Prostě to nejde... vždycky se objeví klapka a já pak už do hrdla nedostanu ani kapku alkoholu. Vlastně za tu klapku můžu být ráda, jelikož představa toho, že si kvůli alkoholu budu mít třeba nějakou dobu okno je pro mě naprosto děsivá a přísahám, že nikdy bych to nechtěla zažít. Po příchodu domu jsem se umyla a zalehla a ještě dvě hodiny poté pacifikovala kočku, aby mě nechala usnout a nelítala jak splašená po pokoji - taková naše noční rutina co mě čeká každou noc než usnu. 

Strašně moc se nudim a nemám co dělat. Záchranou bylo, že jsem musela dneska něco pouklidit, udělala jsem si ty maliny a od 15:45 mám opakování Top Gearu, ktrerý jsem včera kvůli oslavě prošvihla. Mimochodem - TOP GEAR... neskutečná sranda, která mi vždycky zvedna náladu = motoristickej týdeník s různejma awesome fucking crazy testama a těma třema pakama, co to moderujou! xDD

A zítra jedem s Maffie k veterináři. Držte nám palce. Furt má totiž nějaký průjmy z normálního žrádla, už přes týden jí držím na dietě, která jí díky bohu drží v pohodě. Nevypadá skleslá či tak, takže to snad nebude nic vážnýdo. Doufám, že nám nabídne vet nějaký normální žrádlo jenž by mohla strávit jelikož dle včeho Friskies jí opravdu nedělá dobře. Plus díky tomu, že musím vytrat se nějak nachladila a pšíká, teče jí z nosu a tak. Takže jí tam zítra vezem na prohlídku ať jí dyštak něco dá.. zkontroluje. Ono by to nic vážnýho být neměla, ale jistota je jistota... víte co ;). Tak nám držte palce ;D... zítra se ozvu jak to dopadlo.

Takle jsem tvořiláááá...

icecream

Foto z DA od lostusleaf

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hot raspberry with vanilla ice cream :P boudicca 15. 01. 2012 - 15:04