Snow! 8)

16. leden 2012 | 21.47 |

S Maggie to dopadlo následovně. Včera jsme s ní byly s mamkou na veterině kvůli pšíkání, průjmu a odčervení. Po změření teploty zjistil, že její teplota je mírně zvýšená, takže se rozhodl jí píchnout nějakou léčabnou vakcínu. O průjmu nám řekl, že to je těma změnama a že mám zjistit z útulku čím jí krmili předtím a dávat jí to a postupně jí navykat na žrádlo zvolené vlastním úsudkem. Hned po příjezdu domu jsme tedy psala útulku, ten mi dnes odpověděl = správný papání už pro ní mám objednaný... snad se to tedy začne lepšit. Kýchání už má taky lepší, ale aplikace pomocí injekce byla velice zajímavá. 

Říkal ať jí podržím zatímco on jí dá injekci.. chytla jí tedy i mamka a ve chvíli, kdy jí zapíchl injekci mamce zaryla drápy do ruky a mně se zakousla do prstů, takže jsme polevily... doktor se tam pral s tím, aby jí tam tu injekci nechal píchnutou správně a píchl jí všechno a ona se  i tak snažila utéct s injekcí v hrbu. Vážně blázen ta kočka :-D... to neni normální chtít utíkat s visící injekcí v zádech xD. Zítra tam odpoledne jedeme na kontrolu.
Odčervovací prášek jsem do ní nacpala dneska ráno, když se najedla. Chytla jsem jí... zaklonila hlavu, otevřela pusu a do krku jí šoupla prášek a tu pusu jí držela zavřenou. Díky bohu to s trochu škubání spolkla. Držte nám teda palce ať nám to dobře zítra dopadne :-D.

Co dále? Dneska jsem zlomila osobní rekord - 2x jsem stála u plotny. Vařila jsem si totiž jídlo, hlad mě přemluvil :-D. Dělala jsem si vařenou rýži na kary smíchanou s čínskou zeleninovou směsí.. bylo to ňam 8) a ráno jsem vařila číče kuře. 
Jinak se doma už hrozně nudim. Zítra se začnu něco trošku učit ať toho pak na opravný nemám najednou moc, snad mi to teda trošku pokrátí čas... docela se do tý školy začínám těšit :-D. Já vim, že až tam budu chodit, tak budu nadávat jak špaček xD. 

Joooo... málem bych zapomněla. Dneska se u nás porvé za tuto dobu objevil mírný poprašek sněhu 8). Kéž by do zítra do rána nasněžilo, to by se mi líbilo :P. To mi připomíná, že pojedem s mamkou na 4 dny na hory (ještě nevim kdy). Koupila totiž nějakej slevovej kupon do Harachova do * hotelu, takže se těším 8P. Snad ten sníh do tý doby neroztaje... ani se tolik netěším na sjezdovku jako ny ty procházky :). 

Foto z DA od babakch2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Snow! 8) marry 18. 01. 2012 - 14:24