Hate :/

18. leden 2012 | 22.06 |

Tak co? Jak vám šlape život? U mě dobrý, akorát se děsně nudim :-D. Takže vždycky ráno vstanu, dám jíst kočce, najim se sama, do 10 čučim v obýváku na televizi, pak se zvednu a pouklidim kuchyň a pozametám vstupní chodbu, kouknu cca na 3 díly Ano, šéfe! :-D, naobědvám se a jedu s Maggie a s tátou k veterináři. Jo, furt tam jezdíme na injekce. Už to nastydnutí má o mnohé lepší, ale musí se to pořádně doléčit, takže měla injekci ještě včera, dneska, zítra ne, ale v pátek jo. A taky už se učim němčinu... letní semestr bude na němčinu dost náročnej, chce po nás mluvit div né plynule v němčině a já němčinu prostě nezvládám. Už jí mám snad i ráda, ale pro mě to je strašně těřkej jazyk se spoustou pravidel, který se mi špatně pamatujou a já se to třeba i naučim co se kde používá, ale v praxi to neumím použít :/. 

Zrovna před pár minutama mě děsně vytočil jeden článek. O Romech. V jednom městě se zvyšovali útoky Romů na řidiče autobusu a vedení města se tedy rozhodlo proto, že tato problematická menšina bude MHD jezdit zadarmo. Řekněte mi, má tohle vážně nějakou logiku? Tenhle stát mě s touhle měnšinou, ale opravdu začíná pít krev! Oni nepracujou ani se jim pracovat nechtěj, podvádět, okrádaj za bílýho dne slušný lidi, napadaj je = dělaj spousty problémů a když něco vyvedou, tak místo potrestání jim dají vysoce postavený hlavy nějakou výhodu. Už toho mám vážně dost a nehorázně mě to štve, kam je tenhle stát schopnej zajít! Normální slušnej člověk nikdy neměl, nemá ani mít nebude takový výhody jako maj oni! 

Jo mimochodem :-D. Konečně jsem otestovala nějaký ty nový stíny :-)

EDIT: Když si kliknete sem - http://www.flightradar24.com/, tak uvidítě mapu světa, na který jsou znázorněný všechny dopravní letadla ve vzduchu a když si na nějaký kliknete, tak se vám ukáže i typ letadla, odkud/kam letí a ty modrý křížky by měly znázorňovat jednotlivý letiště. Vážně s emi ta stránka líbí a jsme tam každou chvíli :-D. 

Foto z DA od rihl

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hate :/ tabby 18. 01. 2012 - 22:11
RE(2x): Hate :/ damn-girl 19. 01. 2012 - 18:57
RE: Hate :/ boudicca 19. 01. 2012 - 18:37
RE(2x): Hate :/ damn-girl 19. 01. 2012 - 18:59