Happy

20. leden 2012 | 21.38 |

Tak jsem dneska s Maggie byla naposled u veterináře. Měla by to mít vyléčený - tu rýmu :). Opět pokousala veterináře, jak už je zvykem :-D. Koupila jsem jí tam rovnou kapičky proti blechám, aby někde nic nechytla. Rovnou jsem tam zaplatila všechny ty léčebný procedury. Platila jsem 2x odčervovací tabletu, 1x tohle odblešovací a 4x injekce na to nachlazení a celý to stálo 720 Kč, což se mi vůbec nezdá jako špatná cena za to všechno :).

Taky mi včera pro Maggie přišlo suchý krmivo český značky Brit Care a musím říct, že vypadá vážně dobře. Maggie se potom může utlouct, ty granule jsou opravdu kvalitní ale za krásnou přijatelnou cenu. Proplan, který je dražší v sobě nemá tolik procent jako právě Brit Care :-D a co je ještě lepší 8)... vypadá to, že to její zažívání snáší, takže už nebude muset být na dietě :). 

Teď přes víkend se musím učit, protože v pondělí od 8 ráno mě čeká zkouška (ta opravná) z Geografie ... snad mi to už vyjde, doufejme :-D. 

Už vím, kdy jedem na ty hory. Nějaký poslední 4 dny v únoru. Se těším! :P. Právě tady byla mamka, že mi k lyžařský bundě (nová od minulýho roku) koupila bílý oteplováky, není skvělá? :-D Je! :-D Do těch starých bych se totiž už asi nenarvala a navíc bílý oteplováky jsem chtěla, když mám bílou bundu xD. Huhehe a navíc to vypadá, že zase v létě poletíme na dovolenou do Španělska, tam kde jsme byly minulý rok, ale do lepšího hotelu a taky bychom měli bydlet hned u pláže na promenádě. Pokud to vyjde, tak už teď se hrozně těšim.. teda až na letadlo xD. 

Foto z DA od ghostevolution

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Happy mixx 22. 01. 2012 - 16:53