Nemoc zvířátek

23. leden 2012 | 15.52 |

 Asi přejdu na český nadpisy :-D... asi jen kvuli tomu, že anglina neni moje silná stránka a už nevim co bych anglickýho vymejšlela... no co :-D. Však to je fuk, jestli bude název článku česky nebo anglicky... hlavně, že tady nějakej ten článek bude ne? ;D

Nadpis je o zvířátkách, tedy začnu zvířátkama. Maggie se díky vetovi úspěšně vyléčila, ale ovšem to jsme netušili, že to od ní poté chytnepřes víkend pes s kocourem. Kocour dneska už nevypadal tak dobře jako včera... pes měl i záchvaty dusivýho kašle, a tak bylo rozhodnuto a jelo se dneska na veterinu. Měřil jim teplotu, poslouchal plíce... pes je o něco lepší, ale chudák Hero už to má na plicích tudíž tento týden budeme jezdit na veterinu opět, tentokrát ale s Ferdou a Heroušem. Ferda se opět klepal - ostatně jako vždy. Pokaždý tam má hroznej strach... kocour to zvládnul... ani v přepravce nemňoukal, ovšem na cestě zpátky se Hero v té přeprávce počůral, po příjezdu jsem tedy měla půl hodiny co dělat:/.
Zítra odpoledne jedeme na veterinu opět a tak tomu asi bude i celý týden :/. 

Teď k ránu. Ráno jsem šla do školy na 8 - opravit si tu Geografii. Hned v kanceláři mě viděsila sekretářka, že jsem tam div neobdlela. Tohle už byl totiž druhý opravný termín, a tak to měla být ústní zkouška s komisí, ale s učitelkou jsme se domluvili jen na testu. Jenže sekretářka začla s tím, že to takle nejde a musí najít nějakou komisi na zkoušení. Super... div jsem neutrpěla ztrátu vědomí, když jsem počítala již se známým testem a byla připravena jen na něj a oni na mě pak začnou, že to musí být ústně s komisí xD.
Ufff! Poté přišla má učitelka a se sekretářkou to domluvila, že jsme takle domluvený a já šla psát test. Předtím jsem ten test viděla už 2x, takže pohoda. Z 20 otázek jsem měla 19 dobře a tak mám nakonec z Geografie klasifikovaný zápočet za 1! Teď už jen zvládnout komisionálku z Ekonomie, na kterou se už učím, takže věřím v můj prospěch :-D. 

Dneska se mi zdál sen o tom, jak jsem v Sims 2 pro naprosto majetnou mladou fiflenu s Yorkšírákem postavila naprosto dokonalou vilu a od té doby co jsem si na ten sen vzpomněla se tu vilu snažím načrtnout na papír, jelikož to chci v těch simíkách opravdu postavit, tak se modlete ať to vymyslim xDD. 

A teď, jdu zase na chvilku mrknout na tu EKO :-D :-/. 

Foto z DA od Alice-Madness

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nemoc zvířátek anwiel 23. 01. 2012 - 21:15
RE(2x): Nemoc zvířátek damn-girl 23. 01. 2012 - 21:51
RE: Nemoc zvířátek anwiel 23. 01. 2012 - 23:47
RE(2x): Nemoc zvířátek damn-girl 24. 01. 2012 - 10:36