Všechno možný

25. leden 2012 | 23.07 |

 Moje blbost se projevuje. Pár spolužáků teď společně odletělo na pár dní do Barcelony, taky jsem mohla... nechtěla jsem. TEĎ TO MÁM! Mají tam krásný počasí, svítí jim tam sluníčko a já jen závidím, že se mají. Chjo :/. 

S Ferdou a Heroušem jezdíme furt k vetovi, ale už jsou lepší. Zítra tam nemusíme a jdeme v pátek. Taky jsedm dneska Maggie koupila další 2 kg suchýho krmiva a až bude víc peněz, tak musim i něco lepšího koupit kocourovi.

Včera jsem byla s mamkou na nákupech. Brácha má v pátek maturitní ples a já neměla nic normálního na sebe. Teď mám teda klasický černý lodičky na nižším podpatku a tmavě šedivý sako se společenskýma kalhotama - prostě kalhotovej kostýmek a opravdu se mi to líbí. To že se mi to líbí mě na jednu stranu taky začíná trochu děsit :-D. Vypadám v tom totiž celkově mnohem líp jak v úplých kalhotech a mikině takže bych to i klidně nosila normálně ten manažerskej styl. Mně se kostýmky líbí, o tom žádná. Ale nosit od 20 let kostýmky? To mi teda přijde pěkně brzo :/. Pak si ve 30 budu řikat, jestli jsem nebyla magor, že jsem to začala nosit tak brzo :-D. 

A máme tady další plány. Od března nastupuju do té kavárny a už vím, za co bych chtěla utratit první peníze z první výplaty. Chci si zaplatit osobního trenéra. V posledních pár měsíců totiž nějak nekontrolovatelně přibírám na váze... už i ty poslední kalhoty mně pořádně škrtěj a zase bych z toho potřebovala udělat věc kontrolovatelnou a nebudu lhát... v posledních dnech z toho mám mírný depky, že nevypadám, tak jak bych chtěla, takže s tím chci něco dělat. Bohužel mám pocit, že sama to nezvládnu a že když do toho vrazim prachy za osobního trenéra, tak se aspoň budu snažit a hned to nevzdám, díky těm prachům. 

Asi se ze mě začíná stávat inteligent. Tu ekonomii už přestávám vidět nějak černě a začínám si věřit. Ty příklady už jsou mi i dokonce jasnější a už jich mnohem víc zvládnu vypočítat sama. Což je pro mě dobrá zpráva, uklidňuje mě to. Já jim doma říkala, že se ty příklady zvládnu naučit sama, když budu chtít... oni mi nevěřili a já to zvládla a natřela jsem jim to :-D. Teď to ještě musim natřít učiteli a komisi xD. 

A teď vás opustím a jdu si číst knížku aspoň chvíli. jsem na ní víc jak dva týdny nešáhla a měla bych na ní zase šáhnout, jelikož jí brzo budu muset vrátit do knihovny :-D.

Foto z DA od tiphh 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Všechno možný misi 26. 01. 2012 - 19:41
RE(2x): Všechno možný damn-girl 26. 01. 2012 - 20:14
RE: Všechno možný anwiel 26. 01. 2012 - 21:08
RE: Všechno možný boudicca 27. 01. 2012 - 12:51
RE(2x): Všechno možný damn-girl 27. 01. 2012 - 23:54
RE(3x): Všechno možný anwiel 28. 01. 2012 - 00:02
RE(4x): Všechno možný damn-girl 28. 01. 2012 - 00:13