One try.. one bloody kiss

28. leden 2012 | 19.27 |

Cca před hodinou jsem koukala na novinky na stránkách ipunk.cz a nahoře v pravém rohu jsem objevila nápis, že hledají nové redaktory na stránky. Sebrala jsem v sobě veškerou odvahu co mám a napsala jim email, že bych měla zájem stát se jejich redaktorem. DRŽTE MI PALCE! Protože jestli to vyjde, tak se mi splní sen! A já bych na sebe byla sakra pyšná! :-D Musím to pak říct mamce... už jakou dobu do mě hučí, že jestli chci opravdu něco vážně mít společnýho s hudbou, tak ať napíšu do nějaký redakce :-D. Jááá bych opravdu měla něco společnýho s hudbou, kdyby to vyšlo a nebylo by to jen o blogu. Awww! Držte mi palce ať mi to vyjde! :-D A pak už jen stačí seznámit s Tuzexem a moje nálada bude do konce života lítat ve hvězdách xD. 

Ples byl včera nakonec fajn. Se strejdou byla sranda jako vždycky, s bratrem taky :-D. Vrátily jsme se s mamkou před půlnoci a já byla totálně unavená, ale ještě jsem chtěla jít chvilku na net. Na netu jsem vydržela cca 10 minut a poté únava vyhrála, já to vzdala a šla jsem spát :-DDD. Přikryla jsem se, našla jsem si dobrou polohu na usnutí a probudila jsem se až ráno :-D. 

Dneska se tady celý den nudím a nemám co dělat. Teda až na topoledne. To jsem preparovala jablka abych z nich potom mohla vytvořit jablečný koláč, který je mimochodem vynikajicí 8). 

Pujdu tu svojí odhodlanost oslavit za tónů Sunshine, takže mě omluvte pro dnešní den :-DDD.

Foto z DA od jelstudios

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: One try.. one bloody kiss tabby 28. 01. 2012 - 21:28
RE: One try.. one bloody kiss may* 28. 01. 2012 - 22:42
RE: One try.. one bloody kiss mixx 29. 01. 2012 - 13:17
RE: One try.. one bloody kiss damn-girl 29. 01. 2012 - 13:33