Pár úryvků ze života

30. leden 2012 | 12.12 |

Tak jak jste prožili neděli? Já.. dá se říct nudně a navíc mi celý víkend byla neskutečná zima, opravdu nechápu proč, když topení topilo. Jestli se ptáte co iPunk, tak mi neustále neodpověděli a já se začínám bát, jelikož by to byl tak trošku pro mě start do nového života, ale o tom už jsem tady vykládala minule :-D. 

Taky neustále hledám věci o ACTA, včera jsem o tom objevila suprový video, kde to všechno krásně vysvětlují jak by to dopadlo. Aby toho nebylo málo tak Google od 1. března zavádí totální sledování uživatelů. Jasně, budete moct říct, že s tím nesouhlasíte, ale tím přídete o mnoho stránek. Tak trošku se toho opravdu děsim... co jim je do toho? Ještě teď nevim jak se rozhodnu, ale mám takovej pocit, že jestli jim ten hnus neodsouhlasím, tak si můžu zrovinka smazat celý blog o Green Day. Mám takový neblahý pocit, že konec světa se opravdu blíží. Koukněte se co se tady od začátku roku blíží? Tak nějak se tady uzavírá kruh a skončí svoboda všeho. Chce se mi zvracet...

Ve středu jdu po dlouhý době do školy - opět se učit. Dneska jsem ho prvě viděla. Jak tak koukám, asi to je normální, že se tam nedělá přestávka naoběd neboď hodinovou přestávku nebudeme mít hned 2x ze 4 celkových dnů. 3x týdně mám od 8 ráno, 1x týdně od 1x 11:20, všechny 4 dny mám do 17:05 - jak milé. Nejhoršího ze všeho budou asi jazyky, Cestovní ruch v ČR a EU s tou učitelkou, kterou nemůžu vystát. Nechápu, proč na vyšší odborný škole vyžaduje abychom seděli neustále na stejných místách a vždycky na začátku hodiny si to asi půl hodiny kontroluje jestli opravdu tak sedíme. Taky nám nehorázně ráda povídá o tom co všechno zažila na svých dovolených s manželem. Občas mám pcit, že si vymýšlí... to totiž jinak neni možný aby si toho tolik člověk dopodrobna pamatoval.
Dalším děsem bude rétorika s naší ročníkovou vedoucí, která neumí mluvit jak už jsem informovala.

Komisionální zkoušky z ekonomie mě čekají až někdy koncem února s tím, že se to bude skládat z dvou částí. Prvně písemka, poté ústní projev. V písemce už nebudou ty děsivý příklady a pokud tu písemku napíšu na dostatečnej počet bodů, tak mě pak ani ústně zkoušet nebudou. Kež bych to na ten dostatečnej počet bodů napsala, aby mě pak neděsili. Nepřeju si zrovna několika minutý dýchánek s našim akonomikářem a ředitelem :-X. 
V němčině opět budem dělat za půl roku dvě prezentace. Tentokrát si prý můžeme vybrat libovolný témata, ale aby to souviselo s Německem. Už mám vybráno. první téma chci Berlínskou zeď a druhý téma Berlín. Berlínská zeď je zajímavý téma samo o sobě a Berlín miluju takže 8). 

Někdy od března, tuším od 19. 3. do 4. 4. bych měla mít povinnou praxi. Už mám sehnaný místo... v nedalekém infocentru :). Taky jsem se spolužačkou počítaly jak dlouho celkově tenhle semestr budeme chodit. Vypočítali jsme to na 2,5 měsíce což neni vůbec strašný. To uteče jak voda, navíc se začnou protahovat dny a bude teplejš 8).

Snad se již brzo ozvu, teď jdu najít něco k obědu...

eyes

Opět jsem se pokoušela o nějaký ty stíny, tahle barva bych řekla se ke mně moc nehodí, ale mně prostě tuhle barvu lákalo zkusit :-DDDD. 

Foto z DA od AdonisWerther

EDIT:
 

Nenutím vás, ale pokud taky nesouhlasíte, tak  PODEPISUJTE: https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/?slideshow

EDIT 2: Jak to dopadlo s tou odpovědí? Docela DOBŘEEEE! Bylo mi napsáno ať dyštak nepočítám s klasickým finančním ohodnocením , ale že hodnocení probíhá formou CD/DVD, vstupů na koncerty či slevych v e-shopech s ekterýma spolupracují a že pokud bych měla zájem, tak nejdřív musím projít takovou zaškolovací fází, aby se odstranily základní chyby a že pokud mám stále zájem pro ně psát, tak se stačí jen ozvat, a tak jsme se ozvala a čekám na další odpověď 8).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pár úryvků ze života anwiel 30. 01. 2012 - 13:56
RE(2x): Pár úryvků ze života damn-girl 30. 01. 2012 - 14:06
RE: Pár úryvků ze života anwiel 30. 01. 2012 - 14:09
RE(2x): Pár úryvků ze života damn-girl 30. 01. 2012 - 14:15
RE: Pár úryvků ze života anwiel 30. 01. 2012 - 14:27
RE(2x): Pár úryvků ze života damn-girl 30. 01. 2012 - 14:40
RE: Pár úryvků ze života anwiel 30. 01. 2012 - 14:42
RE(2x): Pár úryvků ze života damn-girl 30. 01. 2012 - 14:44
RE: Pár úryvků ze života anwiel 30. 01. 2012 - 14:58
RE: Pár úryvků ze života boudicca 01. 02. 2012 - 19:30