A je to tadyyy!

31. leden 2012 | 15.52 |

 Opět mi bylo odpovězeno co se toho psaní týče pro hudební server a dopadlo to tak, že už teď můžu posílat ty zkušební články! 8) Snad mi to pujde a snad mě brzo pustí přímo mezi sebe na web! :-D Kéž by to dopadlo dobře! Myslete na mě a držte mi palce :-D. Já mám radost, ale taky mám na druhou stranu hroznej strach, že mě bude čekat strašně moc kritiky, ale s tím se v tomhle odvětví musí dost počítat a jen tak to teda rozhodně nevzdám! 

Zítra poprv do školy, zase po měsíci a půl vstávat 3x týdně v 5:35 - to jsem na sebe ohromně zvědavá a to teda dost! :-D. Na předmět Průvodcovská činnost nás rozdělili na dvě skupiny a dopadlo to tak, že nebudu ve stejný skupině se svojí kámoškou, ale budou tam jiný fajn lidi... aspoň tak :-D. Mohlo to dopadnout i o mnohé hůř. Tenhle týden bych měla do školy jít jen jednou, protože ve čtvrtek chci jet se strejdou a babičkou na den do Bratislavy :). 
Do školy jsem si připravila věci asi před dvouma hodinama, takže školní starosti mám dneska za sebou :-D.

Mimochodem. Koukala jsem na amazon.com kolik by mě tak stálo to legální stahování mp3 a myslim, že cenově to neni vůbec strašný a dalo by se to zvládnout. Rozhodně pro mě legálně stažená hudba v podobě mp3 formátu bude variabilnější jak legálně zakoupené album v obchodě a takyo hodně cenově levnější samozřejmě :-D. Zase na stranu druhou, ty CD jsou dobrý do auta :-D. 

Dneska jsem při úklidu prohlížela všechny díla co jsem od léta nakreslila a dopadlo to tak nějak ošklivě... došlo mi totiž, že spousta jich neni 100% dodělanejch a to mě žere. Budu to muset nějak dodělat - vytáhnout vodovky a patlat pozadí xD. 

Včera to vypadalo na nudnej den, ale nakonec dopadl úplně skvěle! Maudí mě totiž vytáhla do Starbucks na zase jednou proklatě výborný kafe (- ne kuře xDDD). Dala jsem si své milované vanilkové latté 8). Dostala jsem za zakoupení kafe další razítko za věrnostní kartičku, ještě potřebuju jednu kartičku a poté budu mít další kafe zadarmo! Taky jsem od Maude dostala ten lístek na Sunrise Avenue - už mi tady leží na poličce :). 

EDIT: Lidi. Všichni co jsou proti ACTA - BOJUJU ZA VÁS! Odeslala jsem dopis všem poslancům v poslanecký sněmovně, že s dohodou ACTA nesouhlasím (vypsala jsem také= proč a jaký myslím, že to bude mít dopad a že nejsem sama) + jsem přidala otázku, jestli oni osobně to podpoří nebo ne :). 

Foto z DA od zakarranda

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A je to tadyyy! boudicca 01. 02. 2012 - 19:34